Vigo – Valladolid 0:0 (kon.)
Celta Vigo
0:0 (0:0)
Real Valladolid
Piatok 29.11.2019, 21:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 15. kolo

Ani druhý polčas žiadny presný zásah neponúkol a tak si oba tímy do tabuľky pripisujú po jednom bode za bezgólovú remízu. Druhé dejstvo už nebolo nijak zaujímavé, domáca Celta mala za celé stretnutie tri šance na gól, ale ani jednu nevyužila.

Ďakujem za vašu pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskorého piatočného večera. (22:52:08)

90+3

90+1
    Žltú kartu dostáva Waldo Rubio (Real Valladolid).

90
    V druhom polčase sa nadstavujú tri minúty!

90
    Celý druhý polčas sa čakalo na takúto šancu! Mal ju domáci Mina, ktorý si výborne spracoval centrovanú loptu, ale zakončil tesne vedľa brány súpera!

89
    Domáci v závere druhého polčasu ešte útočia, ale všetky lopty do pokutového územia súpera sú nepresné.

87
    Tento útok domácich zastavuje postranný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd.

86
    Mina sa v individuálne presadzoval v pokutovom území hosťujúceho celku a po zrážke s obranou išiel na zem. Penalta sa nepíska, domáci hráč ani výrazne neprotestoval.

85
    Aj rohový kop sa hosťom podarilo ubrániť. Uvidíme, čo nám ponúknu zvyšné minúty druhého polčasu.

84
    Teraz prichádza menší tlak zo strany domáceho celku. Celta pohrozila nebezpečným centrom a ešte získava aj rohový kop.

82
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Pione Sisto, prichádza Gabriel Fernández.

81
    Čoraz viac už opadá aj tempo zápasu. Dnes sa zrejme gólu vo Vigu nedočkáme.

80
    Desať minút ostáva do konca riadneho hracieho času celého stretnutia. Možno sa ešte bude niečo nadstavovať, ale zrejme by aj diváci najradšej toto stretnutie už ukončili.

79
    Domáci futbalisti sa znova presúvajú na útočnú polovicu. Dnes však oba celky vynikajú hlavne v defenzíve.

78
    Celta zahrávala v krátkom slede priamy aj rohový kop. K žiadnemu ohrozeniu súperovej brány nedošlo.

77
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Óscar Plano, prichádza Pedro Porro.

75
    Stále musíme konštatovať, že druhý polčas nič zaujímavého neponúka a je len veľkou nudou. Bezgólová remíza bude teda zrejme spravodilvá.

74
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Míchel, prichádza Rubén Alcaraz.