Zlín – Litvínov 3:1 (kon.) | K. Vary – Hradec Králové 2:3 (po pr.) | Kladno – Sparta Praha 2:4 (kon.)
Pardubice – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 29.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga (ČR) • 23. kolo
    59:00 Jan KNOTEK - 3:1

59:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kváča vystartoval na střídačku, aniž by měli Oceláři puk pod kontrolou a to byla velká chyba. JAN KNOTEK dostal puk na útočnou modrou čáru a trefuje odkrytou branku. Asistence: Lukáš Klimek.

58:06
    Třinec je v šesti!

58:06
    Stránský vyslal ostrou ránu zprava a Lukáš měl co dělat, aby puk udržel v podpaží!

53:48
    Gernát vybídl Hrňu ke střele z první, ale ten netrefil branku!

52:47
    Adamskému ve středním pásmu utekl puk a Klimek toho využil, aby vyslal do jízdy Koloucha. Jeho střela ale skončila nad brankou.

51:50
    Také Hrehorčák dostal skvělou nabídku, ale ani on nezamířil přesně.

51:24
    Ondřej Kovařčík nabídl puk před branku Michalovi, ale ten minul konstrukci!

46:20
    Irgl zůstal zcela volný na levé straně! Musel si ještě srovnat puk a tak se Kváča stihl přesunout a vyrazit jeho střelu. Puk směřoval přímo ke Knotkovi na pravou stranu, ale i on musel neposedný puk nejprve zkrotit a tak si brankář Ocelářů připsal další zákrok.

45:01
    Olomouc si zahraje přesilovku! Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Tomáš Kundrátek (TRI).

42:45
    Musil z mezikruží prověřil pozornost Lukáše střelou z první. Domácí brankář zasáhl vyrážečkou.

41:09
    Nahodil našel před brankou volného Koloucha, ale Kváča proti jeho střele stihl vykopnout betonem!

38:30
    Přesilovku si opět zahraje také Olomouc! Dvě minuty za podrážení si odpyká Martin Gernát (TRI).

38:12
    Hrehorčák se před brankou natahoval po puku, ale přestřelil.

37:01
    Třinec teď měl obrovskou příležitost skórovat! Lukáš se při zákroku zaklesl do jednoho z hostů a branka domácích byla chvíli zcela nechráněná!

36:12
    Klimek dostal nabídku na pravý kruh, ale Kváča ho dokázal vychytat.

33:51
    Třinec čeká další přesilovka! Dvě minuty za napadení si odpyká Jan Jaroměřský (OLO).

33:01
    Chmielewski se uvolnil mezi kruhy a okamžitě dostal přihrávku! Jeho střela z první ovšem nebyla přesná.

32:10
    Hosté sehráli dvě povedené akce, té první chyběla přesnější finální přihrávka, ta druhá už skončila střelou z mezikruží. S tou si ovšem poradil Lukáš.

31:07
    Třinec si zahraje přesilovku. Martin Vyrůbalík (OLO) se vrací na trestnou lavici, tentokrát si odpyká dvě minuty za podrážení.

28:40
    Vrána dostal nabídku na protější tyč, ale Lukáš se proti němu stihl přesunout!
    27:46 Jan KNOTEK - 2:1

27:46
    Nečekaná střela přímo z buly prosvištěla do branky Ocelářů, Kváča už se mohl jen smutně ohlédnout. O to smutněji, že o střelu se postaral jeho spoluhráč Milan Doudera. Za autora branky je označen JAN KNOTEK. Bez asistence.
    24:41 Lukáš NAHODIL - 1:1

24:41
    Klimek od mantinelu spíše jen nahodil puk na branku, ale kotouč Kváčovi vypadl z náručí a LUKÁŠ NAHODIL ho pohotově doklepl do sítě. Asistence: Lukáš Klimek.

17:55
    Přesilovku si vyzkouší i hosté! Dvě minuty za sekání si odpyká Martin Vyrůbalík (OLO).

15:22
    Olesz hledal před brankou Knotka, ale ten poskakující kotouč netrefil.

14:36
    Olomouc bude hrát více než minutu přesilovku pět na tři! Matěj Stránský (TRI) vyhodil puk přes hrazení a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

14:25
    Po Irglově tvrdé střele dorážel Kolouch, Kváča si však tyčku pohlídal.

13:42
    Olomouc si zahraje přesilovku! Dvě minuty za hákování si odpyká Aron Chmielewski (TRI).

12:38
    Tomeček hledal před brankou Buriana, který se pokusil střílet, ale měl zblokovanou hůl. Puk se k němu odrazil zpět, tak objel branku a kolem druhé tyčky nabízel puk Knotkovi. Ani on však nedostal ke střele potřebný prostor.
    07:05 Patrik HREHORČÁK - 0:1

07:05
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec ještě udržel útočné pásmo a Kundrátek se dostal ke střele od modré, do které ještě zasáhl PATRIK HREHORČÁK! Asistence: Tomáš Kundrátek, Martin Gernát.

06:03
    Musil s Nahodilem šli do přečíslení dvou proti jednomu! Musil svou přihrávku protlačil pod hokejkou obránce Třince, ale Nahodil potřeboval vteřinu, aby si puk srovnal na holi a Kváča se mezitím stihl přesunout.

05:22
    Jen o chvíli později se ale tentýž hráč dostal k dorážce z těsné blízkosti, nezamířil však přesně!

Martin Vavruša

Góly a asistencie: 25. Nahodil (Klimek), 28. J. Knotek, 59. J. Knotek (Klimek) – 8. Hrehorčák (Kundrátek, Gernát)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Škůrek, Vyrůbalík (C), Dujsík, Valenta – Olesz, Kolouch, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Knotek (A), V. Tomeček – J. Káňa, Strapáč, Skladaný.
    HC Oceláři Třinec: Kváča (Malík) – Gernát, Kundrátek, M. Doudera, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, Zahradníček – M. Stránský, P. Vrána, Chmielewski – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Stuchlík, Hrňa – Adamský (A), Hladonik, Kofroň.

Rozhodca: Lacina, Kika – Bryška, Rožánek