Litoměřice – Chomutov 8:3 (kon.) | Motor ČB – Vsetín 5:0 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 2:0 (kon.)
Benátky n/J – Sokolov 4:1 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:5 (2:3 po s.n.)
Kadaň – Třebíč 1:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5 (3:1, 1:2, 0:1 - 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 27.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga (CZ) • 26. kolo
    65:00 Tomáš NOUZA - 4:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.
    Autorem vítězné branky v samostatných nájezd je TOMÁŠ NOUZA – 4:5!
    52:07 Patrik MIŠKÁŘ - 4:4

52:07
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Stíhací jízda Prostějova dokonána! V přesilové hře vypálil od modré Martin Jandus a nejdůraznější byl v před brankovém prostoru PATRIK MIŠKÁŘ, který dotlačil puk do sítě – 4:4! Asistence: Dominik Hrníčko a Martin Jandus.
    37:28 Lukáš ŽÁLČÍK - 4:3

37:28
    Prostějov snižuje na rozdíl jediné branky! Po pravém křídle ujel LUKÁŠ ŽÁLČÍK a rychlou ranou švihem na zadní tyč rozvlnil síť a vstřelil svou druhou branku v utkání – 4:3! Asistence: Marek Račuk a František Hrdinka.
    34:16 Lukáš ŽÁLČÍK - 4:2

34:16
    Jestřábi nakonec přesilovou hru využili! Dominik Hrníčko střílenou přihrávkou našel v před brankovém prostoru LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který dokázal kotouč procedit za Adama Brízgalu – 4:2! Asistence: Dominik Hrníčko.
    30:12 Jiří SEVERA - 4:1

30:12
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan nakonec přesilovou hru přetavil ve čtvrtou branku! Daniel Kružík posouval kotouč na osu útočné třetiny, ale kotouč nakonec doputoval až na JIŘÍHO SEVERU, jenž kotouč uklidil do prázdné branky – 4:1! Asistence: Daniel Kružík a Ondřej Smetana.
    19:54 Petr MARŠOUN - 3:1

19:54
    Slovan šest vteřin před první sirénou navyšuje své vedení! Ránu Tomáše Vildumetze z levé strany vyrazil Tomáš Štůrala hodně nešťastně na hůl PETRA MARŠOUNA, který kotouč pohodlně doklepl do prázdné branky – 3:1! Asistence: Tomáš Vildumetz.
    06:02 Jan GRIM - 2:1

06:02
    A po devatenácti vteřinách už Slovan vede! Ondřej Smetana nahodil kotouč na Štůralu, ten jej pouze vyrazil před sebe a ze vzduchu jej sklepl mezi jeho betony JAN GRIM – 2:1! Asistence: Ondřej Smetana a Šimon Jelínek.
    05:47 Jakub MÜLLER - 1:1

05:47
    Ústečtí hokejisté opravdu rychle odpovídají na vedoucí branku Prostějova! Krásnou, rychlou a přesnou akci rozjel Pavel Kordule, předložil kotouč přes šířku útočné třetiny JAKUBU MÜLLEROVI a ten z první zavěsil – 1:1. Asistence: Pavel Kordule a Jan Havel.
    03:51 Lukáš KREJČÍK - 0:1

03:51
    Jestřábi zužitkovali úvodní převahu a jdou do vedení ve čtvrté minutě! Lukáš Žálčík našel mezi kruhy LUKÁŠE KREJČÍKA a jeho rána z první se zatřepala až v sítí – 0:1! Asistence: Lukáš Žálčík a Lukáš Krejčík.

Tomáš Suchánek

Góly a asistencie: 6. Müller (Kordule, J. Havel), 7. Grim (Smetana, Jelínek), 20. Maršoun (Vildumetz), 31. Severa (Kružík, Smetana) – 4. L. Krejčík (Žálčík, Račuk), 35. Žálčík (Hrníčko), 38. Žálčík (Račuk, Hrdinka), 53. Miškář (Hrníčko, M. Jandus), rozh. náj. Nouza