LA Kings – Arizona 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Minnesota 5:4 (po pr.)
Tampa Bay – Anaheim 6:2 (kon.) | NJ Devils – Detroit 5:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 5:6 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:1 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 2:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:1 (po pr.)
Florida – Buffalo 2:5 (kon.)
Boston Bruins
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
Minnesota Wild
cz Nedeľa 24.11.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Skončilo nám utkání mezi Bostonem a Minnesotou. Oba týmy prodloužily svou bodovou sérii na číslo 5. Úvodní branka padla v 9. minutě zásluhou Jasona Zuckera.
    Na další branky si museli diváci počkat až do druhé třetiny. Nejprve vyrovnával Jake DeBrusk, ale o dvě minuty později vrátil Minnesotě vedení Victor Rask. Boston se však nepoučil a třetí gól inkasoval ze svého oslabení. Eric Staal využil svého důrazu před bránou a poslal hosty do dvougólového náskoku. Pár vteřin před druhou sirénou snížil ztrátu Bruins Brad Marchand.
    Třetí třetina nabídla úvodní gól ve 46. minutě. Kevin Fiala šťastně propasíroval puk za brankovou čárou a s hostujícím týmem to už vypadalo dobře. Jenže dva slepené góly Davida Krejčího z předposlední minuty dostaly tento skvělý zápas do prodloužení.
    V nastavené hrací době byly k vidění šance na obou stranách, ale bostonští Medvědi nakonec dokonali svůj obrat. Torey Krug pěknou individuální akcí rozhodl zápas. Boston tak vyhrál 5:4 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (04:11:24)

Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (Boston) do zápasu nezasáhl
    Zdeno Chára (Boston) 0+1, 0 střel, +/-: +1, čas na ledě: 17:57
    David Krejčí (Boston) 2+0, 5 střel, +/-: +2, čas na ledě: 16:56
    David Pastrňák (Boston) 0+0, 4 střely, +/-: +1, čas na ledě: 17:46.

Bruins právě vstřelili branku!
    Parádní hokejová bitva je u konce! Boston dokonal skvělý obrat a raduje se z výhry v dnešním zápase. TOREY KRUG sebral kotouč za svou bránou, poté se s ním rozjel, přelstil bránící hráče a z ničeho nic se zjevil v samostatném úniku. Své sólo zakončil prostrčením puku mezi betony Stalocka. 5:4 po prodloužení. Asistence: Patrice Bergeron a Brad Marchand.

62:15
    Tuukka Rask vytáhl proti střele Hunta parádní semafor. Dnešní zápas je opravdu strhující a nabízí vše, co může nejlepší hokej na světě nabídnout.

62:10
    Dumba vypálil od modré čáry opravdu dobře. Rask byl pozorný a dokázal zasáhnout.

61:27
    David Krejčí měl na hokejce hattrick. Nabruslil si až před bránu, ale Zucker výborným obranným zákrokem zachránil Minnesotu.

60:56
    Hosté mohli vyrazit do přečíslení, ovšem celá akce byla přibržděna. Brodin se ke střeleckému pokusu neodhodlal.

60:32
    Bergeron pěknou přihrávkou vyslal do šance Marchanda. Útočník Bostonu ale těsně před bránou Minnesoty nezakončil.

60:01

60:00

59:13
    Tohle mohl být naprosto parádní obrat! Charlie Coyle zůstal úplně sám u zadní tyče a už zbývalo jen dostat puk přes levý beton Stalocka. To se však nepovedlo. Závěr utkání je opravdu strhující.
    58:53 David KREJČÍ - 4:4

58:53
    Je vyrovnáno! DAVID KREJČÍ vzal otěže zápasu do svých rukou a během minuty srovnává skóre. Český centr po přihrávce Bergerona vypálil z prvního doteku mimo dosah Alexe Stalocka. 4:4. Asistence: Patrice Bergeron a Torey Krug.

58:42
    Marchand z velkého úhlu jen těsně minul hostující bránu.

58:29
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Luke Kunin – 2 min., podrážení).

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 25. DeBrusk (Chára, B. Ritchie), 40. Marchand (Krug, Bergeron), 59. Krejčí (Bergeron, DeBrusk), 59. Krejčí (Bergeron, Krug), 63. Krug (Bergeron, Marchand) – 9. Zucker (Hunt, Zuccarello), 27. V. Rask (Spurgeon, Suter), 35. E. Staal (Suter, Zuccarello), 46. Fiala

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Wagner, Krejčí (A), DeBrusk – Heinen, Coyle, Bjork – B. Ritchie, Kuraly, Nordström.
    Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin (A), Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodca: Kozari, Peel – Marquis, Berg

Diváci: 17 850