Bordeaux – Monaco 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Montpellier 0:0 (kon.) | Toulouse – Marseille 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
HSC Montpellier
cz Nedeľa 24.11.2019, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

90+2
    Žlutou kartu dostává Florent Mollet (Montpellier HSC).

90
    Domácí ještě mohli rozhodnout! Benkhedimovu přihrávku před brankou ve výborné pozici promáchl Nordin, dobíhající Trauco pak z druhé vlny střílel jen za branku!

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Junior Sambia.

82
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Edmilson Indjai Correia.

78
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Florent Mollet.
    77. Proti Labordemu se vyznamenal brankář Ruffier!

77
    Přeci jen jsme se dočkali obrovské šance! Delort přesným centrem našel Laborda, jehož hlavičku neuvěřitelným způsobem vyráží brankář Ruffier! Ten teď chytil takřka čistý gól!

61
    Congré nestíhal v souboji s Nordinem, soka srazil k zemi a prohlíží si žlutou kartu.

60
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Bilal Benkhedim.

54
    Žlutou kartou je nakonec potrestán faulovaný Miguel Trauco za následnou přehnanou reakci.
    36. Nordinovu ránu Rulli výborně vyrazil na tyč.

36
    Domácí pak podnikli rychlý protiútok, Bouanga posunul míč do běhu Nordinovi, jehož ránu Rulli fantastickým zákrokem vyráží na tyč!

28
    Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).

Už třetí žlutá karta během úvodní půlhodiny, domácí kapitán je potrestán za úder loktem v hlavičkovém souboji s Labordem.

26
    Žlutou kartu dostává Zaydou Youssouf (AS Saint-Étienne).

Domácí obránce podrazil Chotarda.
    25. Labordeho výborně vychytal Ruffier, dorážka vůbec nevyšla.

25
    První šance hostů hned byla obrovská! Oyongo pronikl díky povedené narážečce s Delortem, pak naservíroval příležitost Labordemu, jehož ránu k tyči skvělým zákrokem vytáhl brankář Ruffier a dorážka Labordemu vůbec nevyšla!

21
    Žlutou kartu dostává Pedro Mendes (Montpellier HSC).

Portugalský obránce je potrestán za ostrý šlapák na Bouangu v blízkosti střídaček.
    2. Bouanga v brzké šanci branku netrefil.

2
    Už ve druhé minutě měli domácí první výraznou příležitost! Arnaud Nordin propasíroval svoji přihrávku do běhu Denisi Bouangovi, ten zblízka míjí Rulliho branku.

Tomáš Kohlmann

Góly:

Karty:   26. Youssouf (SET), 28. Perrin (SET), 54. Trauco (SET) – 21. Mendes (MON), 61. Congré (MON), 90+2. Mollet (MON)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:19.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Moukoudi, Perrin (C), Kolodziejczak – Honorat, Youssouf, M. Camara, Trauco – Boudebouz (60. Benkhedim) – Bouanga (82. Correia), Nordin.
    Náhradníci: Moulin – Aholou, Palencia, M'Vila, Dioussé, Correia, Benkhedim.

HSC Montpellier: Rulli – Souquet, Mendes, Hilton (C), Congré, Oyongo – Le Tallec, Chotard, Savanier (89. Sambia) – Laborde (78. Mollet), Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Camara, Mollet, Ristić, Sambia, Škuletić, Vidal.

Rozhodca: Schneider – Zitouni, Corbet