Teplice – Ostrava 1:1 (kon.) | Karviná – Plzeň 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
cz Nedeľa 24.11.2019, 14:30 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Česká FORTUNA:LIGA • 17. kolo

To je ode mě vše, při dalším utkání Teplic se na Vás budu opět těšit s onlajn přenosem. (16:28:34)

Na Stínadlech se dnes zrodila zasloužená remíza 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase se dostal do vedení z penalty Baník. Tu proměnil ve svém 100. ligovém utkání Patrizio Stronati. Domácí Teplice ale dokázaly reagovat a v šestašedesáté minutě srovnal Jakub Řezníček.

90+3

90+3
    Ještě útočný faul Adama Jánoše, a to bych řekl, že byl předposlední hvizd Pavla Královce v dnešním utkání.

90+3
    Tomáš Kučera fauloval takticky u pravé postranní lajny Nemanju Kuzmanoviče a Baník bude rozehrávat na polovině hrací plochy.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě poslal nepovedený centr za branku Teplic Denis Granečný a od své branky bude vykopávat Tomáš Grigar.

90+1
    Hlavní sudí Pavel Královec nastavuje utkání o 3 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Jan Knapík.

90
    Václav Procházka vyhrál důležitý souboj s Jakubem Řezníčkem, který by v případě úspěchu šel do velké šance.

89
    Přímý kop nebyl nikterak nebezpečný pro domácí. Centr z kopačky Adama Jánoše skončil v náruči Tomáše Grigara.

88
    Michal Jeřábek zastavil faulem Tomáše Smolu a může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu. Je z toho přímý kop pro hosty z pravé strany.

87
    Tomáš Smola se uvedl hned faulem proti Jakubu Řezníčkovi. Míč pro Teplice, které v závěru už trochu šlapou vodu.

87
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Tomáš Smola.

86
    Bývalý teplický svěřenec Martin Fillo mohl rozhodnout utkání! Denis Granečný jej přihrávkou vybídl ke skórování, ale Martin Fillo trestuhodně z velkého vápna minul!

84
    Jevgenij Nazarov (Teplice) dalším potrestaným hráčem žlutou kartou, když zajel skluzem do Adama Jánoše.

84
    Faul Jakuba Mareše zastavil teplickou snahu o vedoucí branku. Postiženým byl Václav Procházka.