Slalom žien, 1. kolo, Levi | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Levi | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
SP - tímové preteky HS134, Wisla | Vítěz: Rakousko (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky HS134, Wisla
Vítěz: Rakousko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí:
Konečné pořadí
1. Rakousko 1018,2
2. Norsko 995,7
3. Polsko 990,9
4. Slovinsko 979,3
5. Německo 972,6
6. Japonsko 947,0
7. Švýcarsko 830,1
8. Finsko 700,4
...
9. Česko 331,2
Startovní listina 2. kola
1. Andreas Alamommo (FIN)
2. Gregor Deschwanden (SUI)
3. Anže Lanišek (SLO)
4. Daniel-André Tande (NOR)
5. Philipp Aschenwald (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Richard Freitag (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Eetu Nousiainen (FIN)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Thomas Aasen Markeng (NOR)
13. Daniel Huber (AUT)
14. Naoki Nakamura (JPN)
15. Markus Eisenbichler (GER)
16. Jakub Wolny (POL)
17. Jarkko Määttä (FIN)
18. Dominik Peter (SUI)
19. Timi Zajc (SLO)
20. Marius Lindvik (NOR)
21. Jan Hörl (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Stephan Leyhe (GER)
24. Kamil Stoch (POL)
25. Niko Kytösaho (FIN)
26. Killian Peier (SUI)
27. Peter Prevc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Karl Geiger (GER)
32. Dawid Kubacki (POL)
Pořadí po 1. kole
1. Polsko 522,4
2. Rakousko 511,3
3. Slovinsko 493,7
4. Německo 493,3
5. Norsko 488,5
6. Japonsko 470,8
7. Švýcarsko 431,9
8. Finsko 364,3
9. Česko 331,2
10. Rusko 298,1
Startovní listina
1. Andreas Alamommo (FIN)
2. Michail Nazarov (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Gregor Deschwanden (SUI)
5. Anže Lanišek (SLO)
6. Daniel-André Tande (NOR)
7. Philipp Aschenwald (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Richard Freitag (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Vojtěch Štursa (CZE)
14. Andreas Schuler (SUI)
15. Anže Semenič (SLO)
16. Thomas Aasen Markeng (NOR)
17. Daniel Huber (AUT)
18. Naoki Nakamura (JPN)
19. Markus Eisenbichler (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Jarkko Määttä (FIN)
22. Jevgenij Klimov (RUS)
23. Roman Koudelka (CZE)
24. Dominik Peter (SUI)
25. Timi Zajc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Jan Hörl (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Stephan Leyhe (GER)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Niko Kytösaho (FIN)
32. Děnis Kornilov (RUS)
33. Filip Sakala (CZE)
34. Killian Peier (SUI)
35. Peter Prevc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Karl Geiger (GER)
40. Dawid Kubacki (POL)
Konečné pořadí
1. Rakousko 1018,2
2. Norsko 995,7
3. Polsko 990,9
4. Slovinsko 979,3
5. Německo 972,6
6. Japonsko 947,0
7. Švýcarsko 830,1
8. Finsko 700,4
...
9. Česko 331,2
Startovní listina 2. kola
1. Andreas Alamommo (FIN)
2. Gregor Deschwanden (SUI)
3. Anže Lanišek (SLO)
4. Daniel-André Tande (NOR)
5. Philipp Aschenwald (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Richard Freitag (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Eetu Nousiainen (FIN)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Thomas Aasen Markeng (NOR)
13. Daniel Huber (AUT)
14. Naoki Nakamura (JPN)
15. Markus Eisenbichler (GER)
16. Jakub Wolny (POL)
17. Jarkko Määttä (FIN)
18. Dominik Peter (SUI)
19. Timi Zajc (SLO)
20. Marius Lindvik (NOR)
21. Jan Hörl (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Stephan Leyhe (GER)
24. Kamil Stoch (POL)
25. Niko Kytösaho (FIN)
26. Killian Peier (SUI)
27. Peter Prevc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Karl Geiger (GER)
32. Dawid Kubacki (POL)
Pořadí po 1. kole
1. Polsko 522,4
2. Rakousko 511,3
3. Slovinsko 493,7
4. Německo 493,3
5. Norsko 488,5
6. Japonsko 470,8
7. Švýcarsko 431,9
8. Finsko 364,3
9. Česko 331,2
10. Rusko 298,1
Startovní listina
1. Andreas Alamommo (FIN)
2. Michail Nazarov (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Gregor Deschwanden (SUI)
5. Anže Lanišek (SLO)
6. Daniel-André Tande (NOR)
7. Philipp Aschenwald (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Richard Freitag (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Vojtěch Štursa (CZE)
14. Andreas Schuler (SUI)
15. Anže Semenič (SLO)
16. Thomas Aasen Markeng (NOR)
17. Daniel Huber (AUT)
18. Naoki Nakamura (JPN)
19. Markus Eisenbichler (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Jarkko Määttä (FIN)
22. Jevgenij Klimov (RUS)
23. Roman Koudelka (CZE)
24. Dominik Peter (SUI)
25. Timi Zajc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Jan Hörl (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Stephan Leyhe (GER)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Niko Kytösaho (FIN)
32. Děnis Kornilov (RUS)
33. Filip Sakala (CZE)
34. Killian Peier (SUI)
35. Peter Prevc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Karl Geiger (GER)
40. Dawid Kubacki (POL)
1. Rakousko 1018,2
2. Norsko 995,7
3. Polsko 990,9
4. Slovinsko 979,3
5. Německo 972,6
6. Japonsko 947,0
7. Švýcarsko 830,1
8. Finsko 700,4
...
9. Česko 331,2
Český tým se nedokázal probojovat do druhého kola po hodně nevyvedeném skoku Vojtěcha Štursy, pádu při odjezdu ze skoku Filipa Sakaly a nepříliš dobrém vystoupení Romana Koudelky. Skok se povedl vlastně jen Viktoru Poláškovi.
1. Rakousko 890,7
2. Norsko 866,2
3. Polsko 865,2
4. Slovinsko 857,3
5. Německo 847,3
6. Japonsko 816,8