Pittsburgh – NJ Devils 4:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
Philadelphia – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Arizona 2:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (3:1, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
cz Sobota 23.11.2019, 15:00ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Střed

Ode mě je to k tomuto zápasu vše. Budu se těšit u dalších onlinů na viděnou! (17:42:06)

Po ztraceném vedení si nakonec Tygři berou z tohoto utkání o bod více než Sešívaní. Ti dokázali ve druhé a třetí třetině srovnat a dohrát utkání až do samostatných nájezdů, kde byl lepší Liberec, který zásluhou Hujera a Trundy proměnil samostatné nájezdy, a vyhrál.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec.
    Po bekhendové kličce si převedl brankáře Volaveckého na pravou stranu a pak zakončoval z forhendu do prázdné brány.

64:00
    Volavecký bez hole! Teď pražský brankář po střetu s libereckým útočníkem ztratil hůl a musel hrát chvíli bez ní. Tuto situaci však ustál a skóre je stejné.

62:04
    Hra ve třech se začíná přiostřovat. Každý z týmu měl už nejméně jedno přečíslení dva na jednoho. Zatím skóre drží brankáři.

60:59
    Hujer po krásné kličce se ocitl sám před Volaveckým, ale ten vyrazil puk do rohu.

60:01

Poslední třetina nám přinesla dorovnání Slavii. To znamená, že bude následovat prodloužení. A každý z týmů má už jistý jeden bod.

Adéla Růžičková

Góly a asistencie: 1. Jobek (Plos), 5. Jenčovský (Hujer), 17. Hujer (Trunda, Plos), rozh. náj. Hujer – 16. Tomas (Vymětal), 26. Štancl (Hrdlička, Kluch), 56. Tomas (Jokl)