Nemecko
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Slovensko
Nedeľa 10.11.2019, 14:30Nemecký pohár

Peter Zuzin zaznamenal svoj premiérový reprezentačný gól a je aj víťazný. Nemecko porážame 3:2 po predĺžení. Ničo to však nemení na tom, že na Nemeckom pohári končíme na poslednom štvrtom mieste. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný nedeľný večer. (16:50:31)

Najlepším hráčom Slovenska je Peter Čerešňák, na nemeckej strane je to dvojgólový Andreas Eder.

62:08
    Slovensko dalo gól! Čo PETROVI ZUZINOVI nevyšlo na konci tretej tretiny, vyšlo mu teraz v predĺžení. Zobral si puk, zbavil sa brániaceho hráča, obkorčuľoval bránu, dostal sa až na ľavý kruh, odkiaľ z uhla trafil pod hornú žŕdku!

Asistencie: Andrej Kollár, Patrik Koch

60:41
    Hrivík prihral Ďalogovi, Niederberger zakročil.

60:23
    Ďaloga zakončoval k bližšej žŕdke, Niederberger pozorný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:59
    GÓL NEPLATÍ, dosiahnutý bol až po klaksóne. Jednalo sa možno o jednu desatinu sekundy.

59:59
    Ešte sa však bude volať, pretože nie je isté, či bol gól dosiahnutý pred záverečnou sirénou.

59:59
    Zuzin korčuľoval sám na bránu a posiela puk do opustenej nemeckej svätyne.

59:34
    Ziegler nebezpečne zakončil, hrá sa v našom obrannom pásme.

Oddychový čas domácich.

59:18
    Skúšali sme trafiť prázdnu bránu, no bolo to ešte z vlastnej polovice. Píska sa zakázané uvoľnenie.

58:20
    Nemci hrajú o prvenstvo na turnaji a tak odvolali brankára aj za remízového stavu!

57:12
    Pekná kombinácia so zakončením Bučeka, ale gól sa nám streliť nepodarilo.

56:30
    Ideálne by bolo, keby sa nám podarilo streliť ešte jeden gól, lenže Nemci momentálne držia puk na svojich hokejkách.

55:52
    Slovensko dalo gól! Rosandič si spracoval puk, nahodil ho na bránu, kde ho ešte tečoval FILIP KRIVOŠÍK a puk prekĺzol pomedzi Niederbergerove betóny!

Asistencie: Mislav Rosandič, Matúš Sukeľ

55:04
    Godla iba vyrazil Dumontovu strelu, o puk sa ale postarali naši brániaci hráči, ktorí ho dostali do bezpečia.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 7. Eder (Müller), 29. Eder (Nowak, Ugbekile) – 32. M. Sukeľ (J. Sukeľ), 56. Krivošík (Rosandič, M. Sukeľ), 63. Zuzin (Kollár, Koch)

Nemecko: Niederberger – Ugbekile, Bittner, Nowak, Wagner, Brandt, Ebner, Müller, Wohlgemuth, Fischbuch, Brunnhuber, Kammerer, Schütz, Pietta, Ziegler, Tiffels, Noebels, Eder
    Slovensko: Godla – Čerešňák, Ďaloga, Chovan, Koch, Bodák, Rosandič – Kollár, Zigo, Zuzin – Buček, Hrivík, Kudrna – Šišovský, Gríger, Liška – J. Sukeľ, M. Sukeľ, Krivošík