Montreal – LA Kings 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – NJ Devils 1:2 (kon.)
Detroit – Vegas 3:2 (kon.)
Colorado Avalanche
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Nedeľa 10.11.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše, někdy příště na shledanou u dalších přenosů. (05:57:27)

Máme za sebou velmi hezký zápas. Ve třetí třetině se prosadili pouze domácí, kteří počtvrté propálili Korpisala. Oba dva týmy aktivně napadaly, hra byla o poznání vyrovnanější než předešlé dvě třetiny.
    Mohli jsme sledovat vyrovnaný a hezký hokej plný šancí a gólů. Oba dva gólmani chytali velmi dobře.

59:42
    Domácí stále odolávají šesti hráčům hostí. Prázdnou branku se jim ale trefit nepodařilo.

58:22
    Hosté hrají bez brankáře.
    57:57 Nazem KADRI - 4:2

57:57
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je zřejmě hotovo! Autorem branky je NAZEM KADRI, který si najel do třetiny a golfákem trefuje přesně levou šibenici branky Korpisala. Nádherný gól.
    Bez asistence.

56:36
    Domácí začínají útok ze svého pásma. Byli však zastaveni těsně před modrou čarou třetiny Columbusu.

55:32
    Velmi dobrá střela nápřahem z první od Savarda. Francouz vyráží.
    55:10 Cale Makar (COL)

55:10
    Makar se dostal do úniku. Na jeho konci se pokusil o velmi hezké zakončení bekhendem. Bylo však neúspěšné.

54:45
    Colorado hraje v pásmu hostí. Columbusu se podařilo vyhodit a dostat do šance. Puk končí ve Francouzovi lapačce.

53:48
    Columbus si dokázal vytvořit tlak v pásmu domácích. Donskoiovi se podařilo vyhodit a puk následně ho i dojet.

53:03
    Domácí rozehrávají ze své třetiny. Hosté jsou však dobře zformovaní na hranici svého pásma a nehodlají nikoho pustit dál.

52:30
    Na střely stále vede Columbus – 37:33.

51:29
    Domácím se nedaří dostat do útočného pásma. Zkoušejí nahazovat.

Vojtěch Plášil

Góly a asistencie: 16. Girard (Kameněv, Jost), 31. Makar (Graves, Nieto), 37. Makar (Jost, Kadri), 58. Kadri – 5. Bemström (S. Jones, Nyquist), 20. Werenski (Atkinson, N. Foligno)

Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – E. Johnson, Girard, Makar, Graves, Barberio, Cole – Calvert, MacKinnon, Donskoi – Compher, Kadri, Jost – Nieto, Bellemare, Ničuškin – Tynan, Kameněv, Burakovsky.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Kukan, Harrington – Bjorkstrand, Dubois, Nyquist – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Atkinson, Wennberg, Milano – Sherwood, Texier, Bemström.

Rozhodca: Schlenker, Morton – Mills, Pancich

Diváci: 18 070