Montreal – LA Kings 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – NJ Devils 1:2 (kon.)
Detroit – Vegas 3:2 (kon.)
Washington Capitals
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Vegas Golden Knights
cz Nedeľa 10.11.2019, 01:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

60:00
    Lavička Vegas dostala týmový trest za nesportovní chování, který by odpykal Jon Merrill, jenže je konec.

54:20
    Deryk Engelland dostal dvě minuty za sekání a Capitals si zahrají 57 sekund ve dvojnásobné převaze.

53:17
    Jon Merrill fauloval v těsné blízkosti brány Golden Knights a dostal dvě minuty za hákování.

52:00
    Tom Wilson a Cody Eakin byli souběžně vyloučeni za hrubost a hrát se bude dvě minuty 4 na 4.

50:19
    Jon Merrill byl vyloučen za sekání a Capitals po reklamní přestávce mohou přidat pojišťující gól.

45:45
    Capitals hráli v šesti hráčích a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká kapitán Alex Ovečkin.
    40:00 T.J. Oshie chránil Nicklase Bäckströma a byl vyloučen

40:00
    T.J. Oshie zbytečně fauloval po skončení druhé třetiny střetnutí a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

36:00
    Garnet Hathaway dostal dvě minuty za úder loktem a Vegas si po komerční přestávce zahraje přesilovou hru.

32:27
    Další český útočník Tomáš Nosek fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení.

19:57
    Radko Gudas fauloval svého krajana Tomáše Noska a dostal zbytečně dvě minuty za nedovolené bránění.

14:25
    Cody Eakin byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Caps si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

03:38
    Jonathan Marchessault dostal dvě minuty za hákování a Capitals si zahrají první přesilovou hru v střetnutí.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 1. Kuzněcov (Orlov, J. Vrána), 6. T. Wilson (J. Vrána), 36. Siegenthaler (Boyd), 52. Bäckström (Carlson, Kuzněcov), 60. Bäckström (Oshie, Carlson) – 9. Pacioretty, 38. R. Smith (Marchessault, Eakin)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Gudas, Siegenthaler, Jensen – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – J. Vrána, Kuzněcov, T. Wilson – Stephenson, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Boyd.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Holden, Theodore, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Nosek, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.

Rozhodca: Garrett Rank, Pierre Lambert. Čároví: Shandor Alphonso, David Brisebois

Diváci: 18573