Švédsko – Rusko 4:5 (1:2 po s.n.) | Fínsko – Česko 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Švédsko
4:5 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:0)
Rusko
Sobota 09.11.2019, 12:30 • Hartwall Arena, Helsinki (Fínsko) • Euro Hockey Tour
Predzápasové kurzy
     
    53:57
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Carl Klingberg – 2 min., držanie hokejky).
     
    50:40
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Carl Klingberg – 2 min., podrazenie).
     
    48:00
    Vylúčenie v tíme Rusko (Kamil Fazylzianov – 2 min., držanie).
     
    47:00
    Vylúčenie v tíme Rusko (Artur Kajumov – 2 min., podrazenie).
     
    44:00
    Vylúčenie v tíme Rusko (Sergej Šumakov – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
     
    43:27
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Oscar Lindberg – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
     
    32:27
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Simon Bertilsson – 2 min., podrazenie).
     
    26:46
    Vylúčenie v tíme Rusko (Damir Žafiarov – 2 min., hákovanie).
     
    25:11
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Fredrik Händemark – 2 min., sekanie).
     
    23:05
    Vylúčenie v tíme Rusko (Kirill Semionov – 2 min., sekanie).
     
    20:11
    Vylúčenie v tíme Rusko (Arťom Blažijevskij – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
     
    15:30
    Vylúčenie v tíme Rusko (Sergej Šumakov – 2 min., hákovanie).
     
    03:52
    Vylúčenie v tíme Švédsko (Michael Lindqvist – 2 min., hákovanie).

    Miroslav Revaj

    Góly a asistencie: 30. C. Klingberg (t.s.), 49. Wikstrand (Rödin, Friberg), 54. Händemark (Brodin), 58. Hansson (C. Klingberg, L. Johansson) – 11. Slepyšev (Okulov), 15. Žafiarov (Ar. Sergejev, Semionov), 35. Semionov (Žafiarov, Ar. Sergejev), 52. Šošnikov (Kuzmenko, Burdasov), rozh. náj. Šošnikov

    Samostatné nájazdy:

    1. séria:
    0:0   Michael Lindqvist (SWE)
    0:0   Anton Slepyšev (RUS)
    2. séria:
    0:0   Daniel Zaar (SWE)
    0:1   Sergej Šumakov (RUS)
    3. séria:
    0:1   Carl Klingberg (SWE)
    0:1   Artur Kajumov (RUS)
    4. séria:
    1:1   Niklas Hansson (SWE)
    1:1   Pavel Kudrjavcev (RUS)
    5. séria:
    1:1   Oscar Lindberg (SWE)
    1:1   Kirill Semionov (RUS)
    6. séria:
    1:1   Sergej Šumakov (RUS)
    1:1   Carl Klingberg (SWE)
    7. séria:
    1:1   Anton Slepyšev (RUS)
    1:1   Niklas Hansson (SWE)
    8. séria:
    1:2   Nikita Šošnikov (RUS)
    1:2   Daniel Brodin (SWE)


    Švédsko: Hellberg (Reideborn) – Lundberg, Bertilsson, Hansson, Dahlbeck (C), Sellgren, Wikstrand – Brodin, L. Johansson, Bromé – C. Klingberg (A), O. Lindberg, Rödin – Zaar, Händemark, Sylvegård – Lindqvist, Berglund (A), Friberg.
    Rusko: Bobkov (Samonov) – Blažijevskij, Ožiganov, Zub (A), Rafikov, Fazylzianov, Ar. Sergejev, Šaripzjanov, Miščenko – Slepyšev (A), P. Karnauchov, Okulov – Kuzmenko, Švec-Rogovoj, Burdasov (C) – Šumakov, Semionov, Žafiarov – Šošnikov, Alexejev, Kajumov – Kudrjavcev.

    Rozhodca: Kova, Heikkinen – Thomann, Jusi