Rusko – Slovensko | 3:2 (po pr.) |
Slovensko U20 – Nórsko U20 | 4:1 (kon.) |
Detroit – Boston | 4:2 (kon.) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Edmonton – NJ Devils | 4:0 (kon.) |
Tampa Bay – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Florida | 2:1 (kon.) |
Švajčiarsko – Česko | 0:6 (kon.) |
Švédsko – Rusko | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Fínsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Švédsko – Česko | 3:1 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 0:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 5:2 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 4:3 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:0 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 2:3 (po pr.) |
Česko – Fínsko | 1:2 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Švédsko
4:5
(0:2, 1:1, 3:1 - 0:0)
Rusko
53:57
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Carl Klingberg – 2 min., držanie hokejky).
|
|
50:40
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Carl Klingberg – 2 min., podrazenie).
|
|
48:00
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Kamil Fazylzianov – 2 min., držanie).
|
|
47:00
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Artur Kajumov – 2 min., podrazenie).
|
|
44:00
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Sergej Šumakov – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
43:27
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Oscar Lindberg – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
32:27
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Simon Bertilsson – 2 min., podrazenie).
|
|
26:46
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Damir Žafiarov – 2 min., hákovanie).
|
|
25:11
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Fredrik Händemark – 2 min., sekanie).
|
|
23:05
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Kirill Semionov – 2 min., sekanie).
|
|
20:11
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Arťom Blažijevskij – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
|
|
15:30
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Sergej Šumakov – 2 min., hákovanie).
|
|
03:52
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Michael Lindqvist – 2 min., hákovanie).
|
Góly a asistencie:
30. C. Klingberg (t.s.), 49. Wikstrand (Rödin, Friberg), 54. Händemark (Brodin), 58. Hansson (C. Klingberg, L. Johansson) – 11. Slepyšev (Okulov), 15. Žafiarov (Ar. Sergejev, Semionov), 35. Semionov (Žafiarov, Ar. Sergejev), 52. Šošnikov (Kuzmenko, Burdasov), rozh. náj. Šošnikov
Rozhodca: Kova, Heikkinen – Thomann, Jusi
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Michael Lindqvist (SWE)
0:0 Anton Slepyšev (RUS)
2. séria:
0:0 Daniel Zaar (SWE)
0:1 Sergej Šumakov (RUS)
3. séria:
0:1 Carl Klingberg (SWE)
0:1 Artur Kajumov (RUS)
4. séria:
1:1 Niklas Hansson (SWE)
1:1 Pavel Kudrjavcev (RUS)
5. séria:
1:1 Oscar Lindberg (SWE)
1:1 Kirill Semionov (RUS)
6. séria:
1:1 Sergej Šumakov (RUS)
1:1 Carl Klingberg (SWE)
7. séria:
1:1 Anton Slepyšev (RUS)
1:1 Niklas Hansson (SWE)
8. séria:
1:2 Nikita Šošnikov (RUS)
1:2 Daniel Brodin (SWE)
Švédsko:
Hellberg (Reideborn) – Lundberg, Bertilsson, Hansson, Dahlbeck (C), Sellgren, Wikstrand – Brodin, L. Johansson, Bromé – C. Klingberg (A), O. Lindberg, Rödin – Zaar, Händemark, Sylvegård – Lindqvist, Berglund (A), Friberg.
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Bobkov (Samonov) – Blažijevskij, Ožiganov, Zub (A), Rafikov, Fazylzianov, Ar. Sergejev, Šaripzjanov, Miščenko – Slepyšev (A), P. Karnauchov, Okulov – Kuzmenko, Švec-Rogovoj, Burdasov (C) – Šumakov, Semionov, Žafiarov – Šošnikov, Alexejev, Kajumov – Kudrjavcev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Bobkov (Samonov) – Blažijevskij, Ožiganov, Zub (A), Rafikov, Fazylzianov, Ar. Sergejev, Šaripzjanov, Miščenko – Slepyšev (A), P. Karnauchov, Okulov – Kuzmenko, Švec-Rogovoj, Burdasov (C) – Šumakov, Semionov, Žafiarov – Šošnikov, Alexejev, Kajumov – Kudrjavcev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kova, Heikkinen – Thomann, Jusi
Diváci:
Miroslav Revaj