30:27 (17:16)
O2xyworld HBC Jičín
cz Piatok 08.11.2019, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • 9. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:37:42)

Úvodní třicetiminutovka byla hodně ofenzivní a přinesla nám velký počet branek. Ve druhé části hry se přidalo především na obranné polovině, což se projevilo také na výsledku. Lovci měl od úvodních minut lehce navrch a i když ještě na startu druhého poločasu platilo vyrovnané skóre, tak Jičín se dnes nedostal ani na chvíli do vedení. Domácí celek tak v konečném součtu bere po zásluze dva body!

Konec zápasu. (30:27)
    60
    Rozhodčí pískal útočný faul. Veverka chyboval při rozehrávce a Trkovský běžel sám na branku. Pravděpodobně definitivní tečka za tímto zápasem! (30:27)

60
    Obrana jičínských házenkářů je vysoko. Do konce zbývá necelých padesát vteřin, domácí si vyžádali čas na poradu. (29:27)
    59
    Sám na Rangla běžel Kovařík. Hosté ještě rozhodně nic nevzdávají! (29:27)

59
    Trkovský si došel pro faul, za pár vteřinek se rozeběhne poslední minuta. (29:26)
    59
    Zakončení z nějakých osmi metrů do protipohybu Rangla, hosté jen kosmeticky upravují skóre. (29:26)

58
    Motla pro tuto chvíli vychytal Veverka, který zasahoval nohou! (29:25)

58
    Opět skvělý pohyb od Trkovského, domácí házenkář vybojoval sedmičku! (29:25)

57
    Rangl zasahuje proti střele z nějakých osmi metrů a dá se říci, že je rozhodnuto! (29:25)

57
    Oddechový čas pro hosty. (29:25)
    57
    Motl proměňuje, dost možná zlomový bod utkání, Lovci totiž vedou čtyřbrankovým rozdílem! (29:25)

56
    Balón si bere Motl, po faulu na Trkovského se bude házet další sedmimetrový hod! (28:25)

56
    Přes tři minuty čekáme na další změnu ve skóre, rozhodčí teď pískal útočný faul Lovosic. (28:25)

55
    Skvělá obrana Lovosic. Domácí jdou opět do postupného útoku. (28:25)

55
    Chytrý faul Trkovského zastavil hostující kontr, znovu se stopuje čas. (28:25)

54
    Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy, domácí teď s útokem nikam nepospíchají. (28:25)