Švajčiarsko – Česko 2:4 (kon.)
koniec po predl.
New York Islanders
3:4 (1:0, 2:0, 0:3 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
cz Piatok 08.11.2019, 01:08 • Barclays Center, New York • NHL
Predzápasové kurzy
  63:25 Bryan RUST - 3:4
   
  63:25
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Penguins definitivně otáčejí stav zápasu na svou stranu a už se radují z vítězství! Prokletí jménem Islanders prolomil BRYAN RUST. Ovšem pojďme od počátku akce, Jevgenij Malkin napadal soupeře a donutil ho k přihrávce za branku, kde už číhal Bryan Rust. Ten rychle vyjel do předbrankového prostoru, odkud zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Bez asistence.
  48:48 Jevgenij MALKIN - 3:3
   
  48:48
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Hostující celek je zpátky ve hře a Islanders po vyrovnání reagují oddechovým časem! Od modré čáry vystřelil Juuso Riikola, jehož pokus zastavilo břevno. K odraženému puku se na hranici brankoviště dostal JEVGENIJ MALKIN, který bekhendem už zamířil přesně. Asistence: Juuso Riikola a Jared McCann.
  46:16 Bryan RUST - 3:2
   
  46:16
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Nedáš – dostaneš! Matt Murray už dávno ležel v brankovišti a Anthony Beauvillier mířil do odkryté části branky. Jenomže hostující brankář zvedl beton a zachránil situaci! Hra se pak rychle otočila a BRYAN RUST zamířil přesně nad Varlamovu lapačku. Asistence: Jared McCann a Jevgenij Malkin.
  41:38 Jared MCCANN - 3:1
   
  41:38
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Hned v úvodu třetí části se Tučňáci prosazují a očarovali tak kouzlo ruského brankáře! JARED MCCANN dostal přihrávku na vrchol kruhu a využil clony Bryana Rusta. Zakončení po ledě Semjon Varlamov neviděl, a tak vůbec nereagoval. Asistence: John Marino a Brian Dumoulin.
  29:26 Adam PELECH - 3:0

   
  29:26
  Islanders právě vstřelili branku!
  Potvrzuje se, že Ostrované hrají s oblíbeným soupeřem a znovu skórují. Přihrávku dostal na modrou čáru ADAM PELECH, jemuž pokus nesedl a kotouč se tak roztočil. Jeho rána docela překvapivě skončila za zády Matta Murrayho. Asistence: Mathew Barzal a Anders Lee.
  26:28 Cal CLUTTERBUCK - 2:0
   
  26:28
  Islanders právě vstřelili branku!
  Penguins kolabuje při vlastní přesilové hře a místo vyrovnání už prohrává o dva kusy! Po rychlém přechodu se za obranu dostal CAL CLUTTERBUCK, jehož zakončení po ledě zamířilo mezi brankářovy betony. Asistence: Casey Cizikas a Adam Pelech.
  00:19 Casey CIZIKAS - 1:0
   
  00:19
  Islanders právě vstřelili branku!
  To je nástup Ostrovanů jako hrom! Ryan Pulock vyslal od modré čáry nepřesný pokus, který za brankou našel CASEY CIZIKAS, jenž si kotouč rychle stáhl vedle branky a překonal hostujícího brankáře. Matt Murray s tímto manévrem nepočítal, a tak se u tyče nenacházel. Asistence: Ryan Pulock a Michael Dal Colle.

  Michal Luxa

  Góly a asistencie: 1. Cizikas (Pulock, Dal Colle), 27. Clutterbuck (Cizikas, Pelech), 30. Pelech (Barzal, Lee) – 42. McCann (Marino, Dumoulin), 47. Rust (McCann, Malkin), 49. Malkin (Riikola, McCann), 64. Rust


  New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Boychuk, Dobson, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Jo. Bailey, Barzal, Lee – Brassard, B. Nelson, Beauvillier – Clutterbuck, Cizikas, Dal Colle – Wahlstrom, Bardreau, Johnston.
  Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Marino, Dumoulin, J. Schultz, M. Pettersson, Riikola, J. Johnson – Simon, Crosby, Guentzel – Rust, Malkin, Galchenyuk – Kahun, Bjugstad, McCann – B. Tanev, Blueger, Aston-Reese.

  Rozhodca: Lambert, O'Halloran – Racicot, Murchison

  Diváci: 12 613