Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – NJ Devils 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Vegas Golden Knights
cz Piatok 08.11.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

58:39
    Toronto hrálo v šesti hráčích a následuje přesilová hra Vegas. Týmový trest odpyká Alexander Kerfoot.

49:33
    Trevor Moore ve třetí třetině nevyužil obrovskou šanci a nyní navíc dostal dvě minuty za sekání.

46:44
    William Carrier dostal dvě minuty za držení a Toronto může po reklamní přestávce vyrovnat v přesilové hře.

44:20
    Justin Holl byl vyloučen za nedovolené bránění a Maple Leafs začíná dnešní zápas protékat mezi hokejkami.

41:33
    Paul Stastny podruhé v zápase zamířil na trestnou lavici, tentokrát za podrážení. Přesilová hra Maple Leafs.

36:12
    Nick Holden vyfasoval dvě minuty za hákování a Maple Leafs mají k dispozici čtvrtou přesilovou hru v zápase.
    31:11 Ještě jednou největší šance z pohledu kamery v bráně

31:11
    Brayden McNabb fauloval před vlastní bránou a byl vyloučen za hákování. Třetí přesilová hra Maple Leafs.

23:09
    William Nylander dostal dvě minuty za držení a Golden Knights si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
    16:46 Statistiky domácího brankáře Leafs Frederika Andersena

16:46
    Dmytro Timashov dostal dvě minuty za vysokou hůl a po reklamní přestávce si zahraje přesilovou hru Vegas.
    13:48 Malcolm Subban dostal rady od Marca-Andrého Fleuryho

13:48
    Paul Stastny fauloval ve středním pásmu Mitchella Marnera a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:26
    Nicolas Hague byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Toronto si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 49. Matthews (Tavares, Rielly), 63. Tavares (Marner) – 45. Pacioretty

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Moore, Tavares (C), Marner (A) – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – Michejev, Kerfoot, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt (A), Hague, Theodore, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.

Rozhodca: O'Rourke, Hebert – Alphonso, Smith

Diváci: 19 218