Sassuolo – Inter 3:4 (kon.) | Cagliari – Spal 2:0 (kon.) | Sampdoria – AS Rím 0:0 (kon.)
Udinese – Turín 1:0 (kon.) | Parma – CFC Janov 5:1 (kon.) | AC Miláno – Lecce 2:2 (kon.)
Udinese Calcio
1:0 (1:0)
FC Turín
cz Nedeľa 20.10.2019, 15:00 • Dacia Arena (Udine) • Talianska Seria A • 8. kolo

Udinese nakonec dokázalo ubojovat těsné vítězství. Ve druhém poločase se příliš do šancí nedostávalo. Zatímco jejich soupeř se snažil, ale veškeré jejich snahy zůstaly bez odezvy. Druhý poločas byl také ve znamení častého přerušování a hra neměla téměř žádný spád. Nepříliš atraktivní duel tedy nakonec končí vítězstvím domácího celku! (16:58:54)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20.

90+4

90+2
    Turín kombinoval s míčem...následoval dlouhý centr před branku, který končí mimo tři tyče.

90+1
    Nejspíše křeče nyní postihly jednoho z domácích hráčů a potřebuje menší asistenci svého spoluhráče.

90
    Nad rámec normální hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty.

88
    Turín bude nejspíše nyní vše dávat směrem do útoku. Nyní se pokoušeli o střelu z větší dálky, která si však nenašla cestu do branky.
    87. Dobrá střela domácího hráče!

87
    Pěkná pumelice domácího hráče a Salvatore Sirigu měl co dělat, aby míč vytěsnil nad branku!

85
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Ilja Nestorovski.

85
    Turínský hráč operoval na levé straně a snažil se dostat do palebné pozice. Nakonec končí míč v zázemí.

84
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Diego Laxalt, přichází Vincenzo Millico.

82
    Defenzíva Turína zastavuje nadějný útok na hranici své šestnáctky.

80
    Stefano Okaka si vysloužil žlutou kartu za nesportovní chování.

80
    Přinesl dlouhý míč na zadní pravou tyč a bude následovat odkop brankáře Salvatora Siriga.

79
    Možná nyní něco přinese počínající rychlý útok ze strany domácích?

78
    Hra se nám spíše odvíjí uprostřed hrací plochy bez šancí na jednu či druhou branku.

76
    Hra se nám hodně často přerušuje a druhý poločas nám zatím rozhodně nenabízí nikterak atraktivní podívanou.