Bohemians – Královské Vinohrady 9:3 (kon.) | Pardubice – Otrokovice 7:10 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:10 (kon.)
Střešovice – Sparta 4:5 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
4:5 (0:1, 3:0, 1:3 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Nedeľa 13.10.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • Livesport Superliga (CZ) • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (21:00:48)

Střely na branku: 22 – 25.

Je dobojováno! Po hektické třetí třetině se nakonec šlo do prodloužení, ve kterém se opět hrálo nahoru – dolů. Oba dva týmy několikrát odvolali brankáře a měli výhodu jednoho hráče v poli. Po mnoha promarněných šancích se nakonec po přihrávce Garčara trefuje Matěj Pruner a rozhoduje tak o vítězi pražského derby.

63:52 Matěj PRUNER - 4:5

63:52
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Po přihrávce Milana Garčara se ke střele z dálky dostal MATĚJ PRUNER, jenž dokázal prostřelit domácího brankáře a rozhoduje tak o výhře Sparty! Asistence: Milan Garčar.

63:32
    Faul zastavuje hru, Beneš míří z branky a další šanci mají hráči Sparty.

62:40
    Hosté sice dokázali rozhýbat hráče Tatranu a dostat se do zakončení, které bylo ovšem nepřesné. Ve čtyřech hrají nyní opět domácí.

61:55
    Na tahu je opět Sparta, domácí ztratili po zakončení balónek a bez gólmana tedy hrají Sparťané.

61:15
    Naopak od hostů ale vyčkávají a prozatím kombinují, Sparta nátlak prozatím zvládá.

60:47
    Domácí si ovšem poradili, získávají míček a rovněž jdou do čtyřech proti třem!

60:34
    Hosté ihned získávají balónek a odvolávají brankáře!

60:01

Třetí třetina je za námi. V této periodě byly k vidění hned čtyři branky, po kterých na tabuli svítí nerozhodné skóre 4:4. Následovat tak nyní bude prodloužení.

60:00

59:08
    Do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta, hosté drží míček na vlastní polovině.

58:33
    Velkou šanci nyní pohotovým zákrokem vychytal Beneš Tohle byl opravdu veledůležitý zákrok sparťanského gólmana.

57:21
    Faul v rohu od Tatranu Střešovice, k volnému úderu se tedy dostane Sparta.

Adam Mitáš

Góly a asistencie: 21. Langer (Kreysa), 34. Pánek (Langer), 35. Brautferger (Havlas), 53. Kreysa (Meliš) – 17. Burian (Zeman), 44. Zouzal (Marvánek), 50. Zouzal (Pažák), 51. Ujhelyi (Pruner), 64. Pruner (Garčar)

PSN Tatran Střešovice: Frühbauer (Kříž) – Ja. Kolísko, Mühlfait, Pánek, Sádlo, Sládeček, Tlapák – Brautferger, Havlas, Jak. Kolísko – Kreysa, Kurrel, Langer – Meliš, Josef Novák, Pixa – Šindelář, Švéda.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Čermák) – Bartoš, Garčar, Ježek, Kozák, Marvánek, Zeman – Burian, Čáp, Čermák – Juha, Kolstrunk, Lang – Pažák, Pruner, Ujhelyi – Velc, Veselý, Zouzal.