Pittsburgh – Anaheim 2:1 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 3:7 (kon.) | NJ Devils – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Detroit 2:4 (kon.) | Ottawa – St. Louis 4:6 (kon.) | Nashville – Washington 6:5 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 5:2 (kon.) | Chicago – San Jose 4:5 (kon.) | Dallas – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado – Boston 4:2 (kon.) | Arizona – Vegas 4:1 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jenže Minnesotě se její risk nevyplatil! PATRIK LAINE totiž dostal možnost rozhodnout, dojel nahození do středního pásma a trefil prázdnou klec! Bez asistence.

57:20
    Devan Dubnyk už je na střídačce! Minnesota zkouší zdramatizovat závěr utkání v šesti bruslařích!

53:33
    Adam Lowry nabral rychlost ve středním pásmu, projel do obrovské šance, jenže přízemní střelou na zadní tyč nechal vyniknout Devana Dubnyka!
    49:15 Jack ROSLOVIC - 4:2

49:15
    A další zásah na straně domácího celku! Winnipeg se výrazně přibližuje k triumfu! Josh Morrissey nabral rychlost ve středním pásmu, projel s nim až před branku, kde jeho první střelu Dubnyk vyrazil, ale JACK ROSLOVIC kotouč doklepl do sítě! Asistence: Josh Morrissey, Andrew Copp.
    48:47 Kyle CONNOR - 3:2

48:47
    Winnipeg si bere zpět své ztracené vedení a hala doslova bouří nadšením! Patrik Laine krásně naznačil střelu, ale místo toho našel prostor, kde byl osamocený KYLE CONNOR, jež dopravil puk do prázdné branky! Asistence: Patrik Laine, Neal Pionk.

47:46
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Carson Soucy – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., nedovolené bránění).
    43:10 Brad HUNT - 2:2

43:10
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Minnesota se vrací zpátky do utkání! BRAD HUNT dostal přihrávku na modrou čáru, krásně si vybruslil do střelecké pozice a bekhendem překonal domácího brankáře!

41:25
    Hellebuyck si musel dát pozor na odražený kotouč! Důrazný Parise se jej snažil zasunout kolem betonu domácího brankáře, ale ten se skvěle roztáhl!

38:15
    Scheifele si najel na přihrávku za branku, jenže si nepotykal se zpracováním. K odraženému puku se ale dostal Wheeler, který příklepem orazítkoval břevno!

37:25
    Winnipeg si v závěru třetiny zahraje přesilovku. Ryan Hartman dostává dvě minuty za podrážení.

34:25
    Matt Dumba vyslal nenápadnou střelu od mantinelu, ale jeho pokus nakonec zacinkal o horní tyč branky Winnipegu!

29:38
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dmitrij Kulikov.
    29:10 Patrik LAINE - 2:1

29:10
    Winnipeg otáčí vývoj dnešního utkání a dostává se do vedení! Mark Scheifele projel do útočného pásma, nádhernou přihrávku přes celou šířku našel PATRIKA LAINEHO, který bez přípravy prostřelil Dubnyka! Asistence: Mark Scheifele, Blake Wheeler.

22:20
    Ehlers se dostal k odraženému puku před brankou, pohotově chtěl dorážet bekhendem, ale Devan Dubnyk vytáhl zákrok večera!
    21:37 Blake WHEELER - 1:1

21:37
    Winnipeg hned v úvodu druhé třetiny srovnává na 1:1! Scheifele ustál souboj za brankou, bekhendem přihrál před klec Minnesoty a BLAKE WHEELER už měl snadnou práci! Asistence. Mark Scheifele, Patrik Laine.

19:09
    Hosté mohli přidat svou druhou branku! Mikko Koivu přihrávkou zpoza branky našel Zuckera, který na dlouhou ruku tečoval kotouč na tyč!

18:39
    První přesilovka také pro Minnesotu. Nikolaj Ehlers dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    13:08 Ryan HARTMAN - 0:1

13:08
    Minnesota se poprvé během letošního ročníku NHL postarala o úvodní branku utkání! Po chybě Heinoly v rozehrávce se ke kotouči dostal RYAN HARTMAN a pohodlně otevřel skóre! Bez asistence.

05:45
    Kyle Connor dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově zakončil, ale Devan Dubnyk jeho přízemní střelu fantasticky vykopl betonem!

05:13
    Obrovská šance Winnipegu! Dubnyk už bezmocně ležel na zádech v brankovišti, ale hned dva hráči v modrém jej nedokázali propálit!

04:50
    Domácí Winnipeg si zahraje první přesilovku dnešního utkání. Dvě minuty za držení dostává Mats Zuccarello.

02:32
    Kevin Fiala obdržel krásnou přihrávku do jízdy na modrou čáru, rychle si srovnal puk na čepeli, ale střelou zápěstím těsně minul horní roh!

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 22. Wheeler (Scheifele, Laine), 30. Laine (Scheifele, Wheeler), 49. Connor (Laine, Pionk), 50. Roslovic (Morrissey, Copp), 58. Laine – 14. Hartman, 44. Hunt

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Pionk, Heinola, Poolman, Bitetto, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Laine – Ehlers, Copp, Connor – Letestu, Lowry, G. Bourque – Appleton, Roslovic, Perreault.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter, Spurgeon, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, M. Foligno – Zuccarello, M. Koivu, Zucker – Greenway, Kunin, Parise – Hartman, J. Eriksson Ek, Donato.

Rozhodca: Chmielewski, O´Rourke – Shewchyk, Gawryletz

Diváci: 15 325