Buffalo – Montreal 5:4 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 4:0 (kon.) | Vancouver – LA Kings 8:2 (kon.)
HC Kometa Brno
6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
HC Oceláři Třinec
cz Štvrtok 10.10.2019, 17:45 • DRFG arena • ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Východ

Utkání končí a z vítězství se raduje domácí tým Komety Brno, čímž v tabulce odskakuje Třinci na rozdíl pěti bodů. Brňané ve třetí třetině nepovolili Slezanům vyrovnávací branku a sami své vítězství potvrdili dalšími třemi trefami. S tímto konstatováním se s vámi loučím a z moravské metropole vám přeji příjemný zbytek večera. (19:53:12)

59:17
    Třinec právě vstřelil branku!
    Ovšem nyní se hrubou chybou prezentoval při rozehrávce domácí obránce Běhůnek a namazal kotouč na hůl VOJTĚCHA JÁNOŠE, jenž nepohrdl a prostřelil Bizoně. Bez asistence.

58:32
    Kometa dohrává utkání s přehledem a drží kotouč v útočném pásmu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke stavu skóre i zápasu.

57:30
    Kometa právě vstřelila branku!
    Domácí dnes umocňují své vítězství a posílají do třinecké branky šestý puk! Přihrávku od Svozila zužitkoval střelou z voleje JAKUB BRABENEC. Asistence: Stanislav Svozil.

57:19
    Kompletní už je i Třinec.

57:10
    Sedláček to zkusil z ostřejšího úhlu, ale rozvlnil pouze boční síť.

56:42
    Kometa hraje v plném počtu, startuje její zkrácená přesilová hra.

56:32
    S kotoučem se do obranného pásma prodral Przybyla, jeho střela zápěstím měla potřebnou razanci, ale narazila na připravenou lapačku brankáře Bizoně.

55:53
    Zakázané uvolnění Komety.

55:19
    Přesilovka Třince je u konce, nedovoleným zákrokem si nyní pomohl Servác Petrovský.

54:51
    Kometě se daří krátce po buly osvobodit. Třinec začíná od Halouzky.

54:42
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty za pozdní dohrání obdržel Ivo Sedláček.

53:41
    Domácí nyní drží Oceláře ve vlastním obranném pásmu, od modré čáry to zkoušel Horký, branku minul.

53:11
    Na druhé straně pálil bez přípravy Ramik a protáhl pozorného Bizoně.

52:36
    Kometa mohla upevnit své vedení, nahození Vyroubala usměrnil mezi betony Halouzky Otava, ovšem třinecký brankář dokázal včas sklepnout betony k sobě a šesté trefě ve své síti zabránil.

51:17
    Oceláři se snaží kombinovat v útočné třetině, ale pozorná obrana Komety jim to nepovoluje a posílá kotouč do středního pásma.

49:07
    Další icing v podání Ocelářů.

Jan Tajzler

Góly a asistencie: 13. Sever (Brabenec, Sedláček), 17. Pigl (Šalé), 22. Šalé (Svozil, Horký), 43. Svozil (Horký), 48. Sever (Brabenec), 58. Brabenec (Svozil) – 7. Hrůzek (Ramik), 21. Ramik (Pospíšil), 60. Jánoš

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Fajmon, Běhůnek, Ulbricht, Němec, Prčík, Svozil – Brabenec, Vyroubal, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Pigl, Harmim, Boltvan.
    HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Hykl, Cieciala, Andrle, Pospíšil, Bujak, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánošk, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Ramik, Hlávka, Pánek, Kozlík, Procházka.

Rozhodca: Kohoutek – Czubaj, Husák