Nemecko – Argentína 2:2 (kon.)
Nemecko
2:2 (2:0)
Argentína
cz Streda 09.10.2019, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Medzinárodný prípravný zápas

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera či dobrou noc. (22:38:37)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:12.
    Je konec. Německo neudrželo vedení 2:0 a nakonec doma s Argentinou remizovalo.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo dva rozdílné poločasy. Domácí vedli po prvním poločase 2:0 a byli lepším týmem, ale ve druhém dějství Německo přestalo hrát a Argentina nakonec zaslouženě vyrovnala na konečných 2:2.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází De Paul, přichází Rodríguez.

90+2
    Ani jeden celek nechce udělat chybu a nic víc se už nejspíše nestane.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Hosté jsou znovu u míče a snaží se něco vymyslet.
    86. Lucas OCAMPOS - 2:2

86
    Argentina právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! A nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože Argentina byla v posledních minutách lepším týmem. Domácí tak dlouho kombinovali na své polovině, až o míč přišli. Alario ho zatáhl do vápna, poté se ho zmocnil LUCAS OCAMPOS a s přispěním teče domácího hráče ho dostal za ter Stegena.

85
    Žlutou kartu dostává Ocampos (Argentina).

84
    Další snažení Argentiny ukončil útočný faul a domácí s rozehrávkou nepospíchají, což je zcela logické.

82
    Po rohovém kopu byl ve vápně domácích obrovský závar, ale nakonec to domácí zvládli a ubránili se. Pokusů o zakončení tam ovšem bylo několik.

81
    Rohový kop pro Argentinu.

81
    Alario se dostal do vápna, cpal míč před branku, ale tam u něj byl jako první německý obránce, který ho hned uklidil do zámezí.

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o gól, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

78
    Tagliafico fauloval na polovině soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí ho hodně důrazně napomenul, že takhle tedy ne.