Florida – Carolina 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 1:4 (kon.) | Washington – Dallas 3:4 (po pr.)
NY Islanders – Edmonton 2:5 (kon.) | Detroit – Anaheim 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 5:2 (kon.)
Calgary – LA Kings 3:4 (po pr.) | Vegas – Boston 3:4 (kon.)
Detroit Red Wings
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Anaheim Ducks
cz Streda 09.10.2019, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (04:04:13)

3. Filip Hronek (Detroit) 1+0

A je tu konec zápasu! Ve třetí třetině jsme viděli parádní obrat v podání Anaheimu, který se prosadil hned 3x! Jako první se mezi střelce zapsal švédský útočník Rakell, který se prosadil šťastnou dorážkou. O necelou minutu později se nejrychleji v brankovišti zorientoval Ritchie a Anaheim se dostal do vedení. Jako poslední se prosadil Jakob Silfverberg, který umístil svou střelu přesně k druhé tyči. Detroit si vytvořil několik gólovek,ale Gibson pokračuje v krasojízdě a chytá takřka bezchybně.
    Střely po 3: třetině: Domácí – 32, Hosté – 29.

59:50
    Své štěstí zkusil i Kaše, ale ani on netrefil prázdnou branku.

59:30
    Ryan Getzlaf sebral kotouč a vyhazuje ho chytře do pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

59:10
    Kotouč ve středním pásmu, Detroit musí vyklidit pásmo.

58:59
    Ryan Getzlaf taky zkoušel své štěstí,ale ani on netrefil branku.

58:40
    Rickard Rakell se pokusil trefit prázdnou branku přes celé hřiště,ale je z toho jen icing.

58:20
    Tyler Bertuzzi rybičkou vypíchl kotouč protihráči, který se řítil na prázdnou branku!

57:51
    Howard zůstává na střídačce.

57:27
    Gibson nejprve vyrazil střelu od modré před sebe a následně se položil na brankovou čáru a poradil si i s další dorážkou!

57:06
    Detroit to zkouší se 6ti bruslaři!

56:40
    Kaše dobře napadal a vybojoval kotouč. Tohle Anaheimu vyhovuje, čas se krátí a hraje se ve třetině Detroitu.

56:27
    Kaše se hnal s kotoučem do třetiny,ale hru přerušuje rozhodčí pro offside.

55:50
    Na druhé straně se do přečíslení 2 na 1 dostal Jacob Larsson, ale jeho pokus na druhou tyč Howard vykopl.

55:20
    Dennis Cholowski vypálil od modré, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

54:59
    Filip Hronek vypálil z jeho oblíbené pozice,ale Gibson se stihl přemístit!

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 40. Hronek (Athanasiou, D. Larkin) – 45. Rakell (H. Lindholm, Silfverberg), 50. N. Ritchie (D. Grant, Guhle), 50. Silfverberg (D. Shore, Getzlaf)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Green, Nemeth, Bowey, Cholowski – Mantha, D. Larkin, Bertuzzi – Hirose, Athanasiou, Glendening – Erne, Ehn, Filppula – Abdelkader, J. de La Rose, Helm.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Del Zotto – D. Shore, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Lundeström, Silfverberg – Jones, Henrique, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

Rozhodca: Meier, O’Halloran – Berg, Baker

Diváci: 18 209