Bayern – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Freiburg – Dortmund 2:2 (kon.) | Leverkusen – Lipsko 1:1 (kon.)
Paderborn – Mainz 1:2 (kon.) | Schalke – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
SC Paderborn 07
1:2 (1:2)
1. FSV Mainz 05
cz Sobota 05.10.2019, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:23:18)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:18.

Je dobojováno. Paderborn potvrdil své trápení a znovu prohrál, tentokrát doma s Mohučí 1:2. Domácí celek začal dobře, ale po chybě inkasoval. Rychle se ovšem vrátil do zápasu, jenže pak přišla penalta a Mohuč šla znovu do vedení. Ve druhém poločase zahrávali pokutový kop také domácí, ovšem Collins selhal a Mohuč si tedy odváží všechny tři body.

90+4

90+3
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Leonardo Barreiro.

90+3
    Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale vypadá to, že dnes už to nezvládnou.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Hosté zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo. Domácí se ženou dopředu.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Ádám Szalai.

85
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Cauly, přichází Christopher Antwi-Adjei.

85
    Žlutou kartu dostává Edimilson Fernandes (1. FSV Mohuč 05).

83
    Hosté se hned vydali dopředu a vybojovali roh. Po něm jeden z hráčů zakončoval, ale brankáře nepřekonal!

81
    K míči se postavil domácí Collins, ovšem hostující brankář ho vychytal a stav zápasu se ani tentokrát nemění!

80
    Hostující hráč zahrál ve svém vápně rukou, penalta pro Paderborn!

80
    Je před námi posledních deset minutek a myslím si, že to bude ještě hodně zajímavé.

78
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Jonathan Burkardt.

76
    Po zajímavém centru se k hlavičce dostal Karim Onisiwo a míč skončil na břevně a následně v zámezí!

74
    Z rohu ale nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté, kterým se velmi rychle krátí čas.

73
    Rohový kop pro hostující Mohuč.

71
    Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05).

70
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Sven Michel, přichází Khiry Shelton.

70
    Dvacet minutek mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale zatím to příliš nevypadá.

68
    Žlutou kartu dostává Marlon Ritter (SC Paderborn 07).

67
    Nyní ne. Hosté se znovu v pohodě ubránili a stále brání své těsné vedení.

66
    Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?

65
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Klaus Gjasula, přichází Marlon Ritter.
    Utkání zatím nabídlo tři branky a také řadu tvrdých osobních soubojů, hráči se vůbec nešetří.

63
    A hosté nakonec zahrávali ještě jeden rohový kop, ale ani z jednoho nic nebylo a na tahu je znovu domácí mužstvo.

62
    Po střele, kterou se prezentoval Edimilson Fernandes, musel zasahovat Leopold Zingerle, ale zvládl to a míč vyrazil na roh!

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Ale ani z rohu nic nebylo. Domácí jsou stále u míče a snaží se něco vymyslet.

58
    Rohový kop pro domácí celek.

56
    Hosté se zatím skvěle brání a domácí se ve druhém poločase ještě nedostali do zakončení. Paderborn to bude mít hodně složité.

54
    Domácí to zkusili po levé straně, ale přihrávka byla až příliš dlouhá a Sebastian Schonlau míč na hrací ploše nezachytil.

53
    Po rychlé akci vnikl hostující hráč do vápna, upadl, ale druhou penaltu Mohuči rozhodčí neodpískal.

51
    Ani z tohoto rohu nic nebylo, stav utkání se nemění, takže Mohuč stále vede o jednu branku.

50
    Rohový kop pro domácí.

49
    Také začátek druhého poločasu patří domácímu výběru, který se stále tlačí dopředu.

47
    Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku zápasu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.

První poločas je za námi. Lépe do něj vstoupili domácí, kteří hráli hodně aktivně, ale po chybě inkasovali. Paderborn dokázal rychle srovnat na 1:1, ale poslední slovo měl Daniel Brosinski, který z penalty poslal hosty do vedení 2:1. Nic dalšího se už nestalo.

45+3

45+3
    Z následného rohu nic nebylo a víc se v prvním poločase už nestane.

45+2
    Hostující hráč se proháčkoval až na hranici malého vápna, ale z bezprostřední blízkosti brankáře nepřekonal!

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Ale závěr prvního poločasu je velmi opatrný a vypadá to, že se už nic nestane. Ani jeden celek nechce udělat chybu.

41
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

39
    Domácím hráčům nelze upřít snahu, ale zatím je to z jejich strany spíše trápení, a to od prvního kola.

37
    K míči se nakonec postavil Cauly, ale zakončení se mu příliš nepovedlo a míč skončil dobré dva metry nad břevnem.

36
    Zajímavá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna soupeře.

35
    Žlutou kartu dostává Bote Baku (1. FSV Mohuč 05).

35
    Domácí se okamžitě snažili odpovědět, ale po kombinaci znovu nezvládli finální fázi, kde jim to zatím v této sezoně hodně vázne.

33
    Mainz právě vstřelil branku!
    K míči se postavil DANIEL BROSINSKI, který zkušeně poslal brankáře na druhou stranu a Mohuč jde tedy podruhé v utkání do vedení!

32
    Levin Öztunali si ve vápně zasekl míč a jeden z domácích hráčů ho zcela zbytečně podrazil.

32
    Pokutový kop pro Mohuč!

32
    Na druhé straně napřáhl z obrovské dálky Daniel Brosinski, ale s jeho spíše propagačním pokusem neměl Leopold Zingerle žádné problémy.

31
    Sven Michel to vzal na sebe. Obtočil se kolem protihráče a vystřelil, ale jeho přízemnímu pokusu zhruba dva metry chyběly.

30
    Ben Zolinski zajel na polovině hřiště do protihráče a může být rád, že za svůj skluz nevyfasoval žlutou kartu.

28
    Hosté nyní dobře kombinovali, ale ve finální fázi je zradila přesnost a do zakončení se Levin Öztunali nedostal.

26
    Moussa Niakhaté fauloval u postaranní lajny a zcela zaslouženě nakonec uviděl žluté napomenutí.

25
    Žlutou kartu dostává Moussa Niakhaté (1. FSV Mohuč 05).

24
    Cauly se hodně rozčiloval, řešil to i v přerušené hře, ale rozhodčí se jen pousmál. Tohle na penaltu zřejmě nebylo.

23
    Domácí hráč vtrhl do vápna soupeře, pohrál si s dvojicí protihráčů a nakonec po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.

21
    Rychlou akci Mohuče zastavil pohotový pomezní rozhodčí, ofsajd.

19
    Domácí stále spoléhají hlavně na dlouhé nákopy, ale většina z nich je nepřesná, tak jako nyní pas, kterým se prezentoval Mohamed Dräger.
    V Paderbornu panuje parádní fotbalové počasí.

18
    Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral pohotový Robin Zentner.

17
    Akce hostů nyní k ničemu nevedla a od své branky bude rozehrávat Leopold Zingerle.

16
    Tak to máme 1:1 na střely na branku a každá střela skončila gólem, hodně zajímavý začátek duelu, který měl být hlavně defenzivní.

14
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Jenže i přesto domáí vyrovnávají na 1:1! Mohamed Dräger skvěle míč prostrčil do vápna, tam se ho zmocnil BEN ZOLINSKI a z otočky ho pohotově dostal za brankáře.

14
    Domácí měli skvělý vstup do utkání, ale nyní jsou u každého míče druzí a vůbec se jim nedaří.

12
    Po inkasované brance má domácí obrana obrovské problémy a vytváří jednu chybu za druhou. Diváci reagují pískotem.

10
    Domácí znovu chybovali v rozehrávce, ale tentokrát si Robin Quaison míč ukopl a zakončit nedokázal.

8
    Domácí byli lepší, ale do vedení jdou hosté. Mohamed Dräger se nechal obrat o míč, poté přišel pas do vápna a ROBIN QUAISON zkušeně uklidil míč za brankáře.

6
    Z centru nic nebylo, ale domácí pokračovali ve své snaze. Klaus Gjasula se dostal do vápna, ale už nestihl přihrát ani vystřelit.

5
    Z dálky napřáhl Cauly, který trefil Niakhatého a od něj se míč odrazil na rohový kop.

4
    Nyní z toho byla nepřesná přihrávka a míče se zmocnil pozorný Robin Zentner.

3
    Hosté se zatím velmi dobře brání, už dvakrát za cenu faulu, takže domácí pouze kombinují.

2
    Lépe vstoupili do utkání domácí fotbalisté, kteří jsou aktivnější a více se tlačí dopředu.

1

SC Paderborn 07: Zingerle – Dräger, Kilian, Schonlau, Collins – Gjasula, Vasiliadis – Pröger, Zolinski, Cauly – Michel.
    Náhradníci: J. Huth – Antwi-Adjei, Ritter, Shelton, Hünemeier, Strohdiek, Holtmann, Jans, Sabiri.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Öztunali, St. Juste, Niakhaté, Brosinski – Baku, Malong, E. Fernandes – Boëtius – Onisiwo, Quaison.
    Náhradníci: F. Müller – Awoniyi, Latza, Barreiro, Hack, Burkardt, Maxim, Szalai, Meier.

Rozhodčí: Ittrich – Grudzinski, Thielert.

Poslední vzájemné zápasy

Mohuč – Paderborn 5:0
    Paderborn – Mohuč 2:2
    Mohuč – Paderborn 6:1
    Paderborn – Mohuč 1:1

1. FSV Mohuč 05 je na tom dost podobně. Hostující celek zatím vyhrál jednou, má na svém kontě 3 body a nachází se na 16. pozici, takže také žádná velká sláva. Hostující celek hrál naposledy doma s Wolfsburgem a byla z toho prohra 0:1. Takže i hráči Mohuče mají dnes o motivaci postaráno.

SC Paderborn 07 se zatím v nové sezoně hodně trápí. Domácí celek má po šesti zápasech pouze jeden bod a nachází se na poslední pozici. Paderborn je jediný týmem, který v této sezoně zatím ještě nevyhrál. Naposledy hostil domácí mnichovský Bayern a odehrál dobrý zápas, velice dobrý zápas, ale byla z toho prohra 2:3. Dnes už musí domácí zabrat.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu 7. kolo a my budeme sledovat duel mezi Paderbornem a Mohučí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.