Eibar – Sevilla 3:2 (kon.) | Vigo – Espanyol 1:1 (kon.) | Sociedad – Alavés 3:0 (kon.)
SD Eibar
3:2 (0:2)
FC Sevilla
cz Štvrtok 26.09.2019, 19:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španielska LaLiga • 6. kolo

Skončilo nám utkání mezi Eibarem a Sevillou. Domácí po vynikajícím druhém poločase berou všechny tři body a navíc se postarali o senzační obrat. Sevilla o půli vedla o dvě branky a byla jasně lepší, jenže domácí se v 66. minutě dostali do hry díky brance Orellany z penalty a v posledních patnácti minutách vsítili ještě dvě další branky. Utkání tak končí výsledkem 3:2. Byli jsme svědky toho, jak fotbal může být nevyspytatelný.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (21:03:18)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:19.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Paulo Oliveira (SD Eibar).

90+3
    Domácí mají míč na kopačkách. Vypadá to, že si tři body zkušeně pohlídají.

90+2
    Hraje se v okolí půlící čáry. Sevilla se nemůže dostat do závěrečného tlaku.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Diego Carlos (Sevilla FC).

90
    Julen Lopetegui celý poločas gestikuluje směrem ke svým svěřencům. Nemůže pochopit výkon svého mužstva v druhém dějství.

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Sergio Álvarez.

87
    Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Vypadá to, že má křeče.

86
    Quique zkusil rychlou střelou z prvního doteku překvapit Vaclíka. Svým technickým pokusem zadní tyč jen o kousek minul.

85
    Přetažený míč skončil v zámezí. Sevilla se dalšímu náporu Eibaru ubránila.

84
    Žlutou kartu dostává Nemanja Gudelj (Sevilla FC).

84
    Sevilla se stále nemůže dostat k bráně Eibaru. Domácích je plné hřiště a navíc budou kopat další standardní situaci.
    82. COTE - 3:2

82
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak to je naprosto neuvěřitelný obrat! Eibar, který v prvním poločase neměl žádné šance, se právě dostal do vedení. K přímému kopu se postavil COTE a svou skvělou střelou k tyči překonal Vaclíka. Český brankář na míč nedosáhl. 3:2.

80
    Další přímý kop pro domácí tým je na světě. Sevilla se momentálně strachuje o bod.

79
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Alejandro Pozo.

Daniel Fekets

Góly: 66. Orellana (pen.), 77. P. León, 82. Cote – 11. Ocampos (Jordán), 33. Ó. Torres (Ocampos)

Karty:   19. Arbilla (EIB), 56. Expósito (EIB), 90+4. P. Oliveira (EIB) – 50. Escudero (SEV), 69. Jordán (SEV), 84. Gudelj (SEV), 90+1. Diego Carlos (SEV)

SD Eibar: Dmitrović – Arbilla, P. Oliveira, Ramis (46. De Blasis), Cote – Expósito, Papakouli Diop – P. León (88. S. Álvarez), Orellana, Inuj (32. Escalante) – Quique.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Bigas, Kike García, De Blasis, Charles, S. Álvarez, Escalante.

FC Sevilla: Vaclík – Diego Carlos, Navas, Carriço (61. Koundé), Escudero – Jordán (68. Gudelj), Fernando, Banega – Ocampos, Munir, Ó. Torres (79. Pozo).
    Náhradníci: Bunú – Chicharito, Rony Lopes, Pozo, Koundé, L. de Jong, Gudelj.

Rozhodca: González – Rodríguez, Carreño