Eibar – Sevilla 3:2 (kon.) | Vigo – Espanyol 1:1 (kon.) | Sociedad – Alavés 3:0 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
cz Štvrtok 26.09.2019, 20:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (21:57:46)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:17.

První poločas patřil jasně Celtě de Vigo, ale ta gól nevstřelila a do vedení šel ve 48. minutě Espanyol. Domácím se druhý poločas nedařil a nedostávali se do šancí. Hosté už se soustředili především na defenzivu, vyráželi do brejku a druhý gól mohl přidat Pipa, avšak v tutovce selhal. Espanyol to nakonec stálo tři body, v poslední akci zápasu Celta dokázala srovnat! Po centru z pravé strany hlavičkoval přesně k tyči Santi Mina. Oba celky tak berou bod a čekají na druhé vítězství v sezóně. Celta je v tabulce 15., Espanyol 18.

90+5
    90+5. Santiago MINA - 1:1

90+5
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    V poslední minutě nastavení domácí přeci jen srovnávají, SANTIAGO MINA se stává hrdinou! Espanyol byl blizoučko ke třem bodům, ale nakonec z toho bude nejspíš jen remíza. Mallo skvěle odcentroval z pravé strany, Mina přeskočil obránce a hlavou o zem poslal míč o vzdálenější tyč do sítě!

90+4
    Závar před Diegem Lópezem, ale Espanyol se ubránil a hostující gólman bude odkopávat od branky.

Po chviličce už však Jonathan Calleri zpět na trávníku.

90+3
    Calleri ošetřován za postranní čárou, hosté dohrávají v deseti.

90+2
    Žlutou kartu dostává Iago Aspas (Real Club Celta de Vigo), za střelení Calleriho, rozhodčí odpískal s prodlevou a domácí protestují. Marně.

90+1
    Nastavuje se pět minut, Espanyol drží míč u rohového praporku.
    90. Pipa mohl pojistit hostům tři body, ale Blanco ho vychytal.

90
    Celta ještě drží naději díky Blancovi! Sergi Darder táhl přečíslení Espanyolu a přihrál do gólové šance Pipovi, ten střílel z první, domácí gólman se po míči skvěle natáhl a vyráží ho na roh!

89
    Druhý poločas se domácím nedaří. Jejich tlak po obdržené brance je hluchý. Zbývá jim přibližně posledních pět minut zápasu, Espanyol se zatím v klidu brání.

87
    Žlutou kartu dostává Jonathan Calleri (Espanyol Barcelona), za zásah Malla vysokou nohou.

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Sergi Darder.

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Pione Sisto.

84
    Minova přihrávka nepřesná a Calleri se pustil do souboje s Aidooem, ten zvítězil, jelikož byl faulován.

83
    Ani tento pokus v ofenzivě nevedl k šanci pro domácí. Espanyol znovu odklízí míč na útočnou polovinu, to mu stačí.