Karviná – Žižkov 0:2 (kon.) | Vltavín – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Domažlice – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Slavia – Vyšehrad 8:0 (kon.) | Hlučín – Plzeň 1:3 (kon.) | Jihlava – Sparta Praha 1:2 (kon.)
Liberec – Prostějov 3:1 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 2:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (1:1)
AC Sparta Praha
cz Streda 25.09.2019, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • MOL Cup • 3. kolo

Sparta Praha postupuje do dalšího kola MOL cupu, i když s velkou dávkou štěstí. Pražané potvrdili, že se nenachází v optimální formě a Vysočina jí byla více než důstojným soupeřem. Do vedení poslal Spartu pět minut před koncem Martin Hašek. Vyrovnat mohl v poslední minutě nastavení Mohamed Tijani, ale neuspěl. Domácí se ale rozhodně nemají za co stydět a favoritovi zápasu byli vyrovnaným soupeřem. (19:00:46)

90+4
    90+4. Tijani trefil pouze brankáře.

90+4
    Vyrovnání měl na noze Mohamed Tijani, který se dostal sám do malého vápna, ale nedokázal přehodit již na zem padajícího Florina Nitu.

90+3
    Do vápna se nastěhoval i gólman Vlastimil Veselý. Vysočina rozehrála rohový kop z levé strany, o zakončení se pokusil z pravé strany Tomáš Smejkal.

90+2
    Vysočina bude zahrávat rohový kop.

90
    Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

90
    Rohový kop z pravé strany v podání Rajmunda Mikuše, Sparta se po střele Jana Javůrka bez problémů ubránila.

89
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Rajmund Mikuš, další mu svou hlavičkou nabídl Semih Kaya.

88
    Sparta rozehrála standardní situaci z hranice velkého vápna, Vysočina se ubránila.

88
    Žlutou kartu za faul na hranici vápna vidí Tomáš Smejkal.

87
    Vysočina naposledy střídá Lukáše Vaculíka nahrazuje Filip Vedral.

86
    Žlutou kartu za faul na Matěje Hanouska vidí Rajmund Mikuš.

86
    85. HAŠEK - 1:2

85
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané se dostávají do vedení. U vzdálenější tyčky si na centr z pravé strany počkal MARTIN HAŠEK a hlavou posílá svůj celek do vedení.

85
    Matěj Hanousek poslal od brankové čáry míč do vápna, kde však neměl podporu svých spoluhráčů.