SHK Veselí n.M.
27:25 (16:13)
ŠŠK Prešov
cz Piatok 13.09.2019, 18:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žien • 3. kolo

Veselí v dramatickém zápase porazilo Prešov 27:25, když ve druhém poločase Prešov stahoval náskok domácího celku a nakonec i vyrovnal, díky skvělé brankářce Vagaské, která chytila tři sedmičky a předvedla několik dalších jistých zákroků. Nakonec po strhujícím závěru se radují z vítězství veselské Panenky. (19:39:22)

SHK Veselí n.M. – ŠŠK Prešov 27:25 (16:13)
    Nejvíce branek: Kučerová 8/5, Boorová 7, Pastorková 4 – Šutranová 7, Klučková 6/2, Ratvajská 5. Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,. Sedmimetrové hody: 8/5 – 2/2. Vyloučení: 6:8. ČK: Pastorková (VNM).

Konec zápasu. (27:25)

60
    Do konce zápasu chybí jen šest sekund a už je jisté, že o vítězství domácí hráčky nepříjdou. (27:25)

60
    Domácí kouč Hudák si bere ještě time-out, aby udělil svým svěřenkyním poslední pokyny. (27:25)
    59
    Gól vstřelil tým ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová). (27:25)
    59
    Kučerová uklidňuje svůj celek, když dává branku. (27:24)

59
    Do konce utkání chybí minuta a půl střelu Kučerové ale hostující brankářka chytá. (26:24)

57
    Prešov svůj útok neproměnil a Panenky mohou se přiblížit k vítězství. (26:24)

57
    Jenže po útoku Veselí svítí skóre 26:24, jelikož hostující brankářka obětavě zasáhla a potřebuje ošetřit. (26:24)

56
    Šutranová ze středu hřiště neprostřelila Nejezchlebovou a Veselé může udělat rozhodující krok. (26:24)

56
    Hostující kouč si vybírá druhý oddechový čas ve druhé půli. (26:24)
    55
    Z protiútoku dává branku Víchová a domácí celek vede znovu o dvě branky. (26:24)

55
    Boroová neproměnila sedmičku, když ji vychytala Vagaská, která je na sedmimetrového hody stoprocentní. (25:24)

54
    Veselí bude házet sedmičku za faul v brankovišti. (25:24)
    53
    Kučerová našla volnou Kubáčkovou a tá dává branku pod víko. (25:24)
    53
    Prešov měl o dvě hráčky v poli méně a i přesto dává branku Šutranovou. (24:24)

52
    Popovcová je vyloučena na dvě minuty za simulování, hostující lavička je z toho verdiktu rozhodčího úplně opařená. (24:23)