Česko
0:2 (0:0)
Taliansko
cz Pondelok 09.09.2019, 16:00 • Přeštice • U20 Elite Tournament

Český tým si v tomto zápase dokázal vypracovat velké šance, ale neproměnil je. Naopak Itálie dvě ze svých příležitostí proměnila, a tak v tomto zápase U20 Elite Tournament vyhrává 2:0 nad Českem. (17:56:26)

90+5

90+4
    Itálie má snadno míč pod kontrolou, hraje aktivně a výhru si nenechá uniknout.

90+3
    Hra je nyní přerušena, jeden z hráčů Itálie zůstává ležet na hrací ploše.

90+2
    Gaetona se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit na branku nedokázal. Obrana Česka si dokázala poradit.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Vignato hledal spoluhráče, český tým si poradil s touto akcí za cenu autového vhazování.

88
    Píchal na míč nedosáhl, a tak hraje brankář Itálie, který s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

87
    V červeném hrající Česko se pokouší vstřelit alespoň kontaktní branku, ale zatím marně.
    85. Marco OLIVIERI - 0:2

85
    Itálie právě vstřelila branku!
    V závěru zápasu se prosazuje znovu Itálie, před brankou zůstal nepokrytý MARCO OLIVIERI, který střílený pas spoluhráče poslal do brány.

85
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Bellodi, přichází Corbo.

84
    Z ničeho nic se do zakončení dostal hostující Oliveiri, jehož ránu český brankář konečky prstů vytáhl na rohový kop.

83
    Snaha českého týmu pokračuje dál.

82
    Píchal se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho akci však na hranici pokutového území a faulu zastavila obrana Itálie.

80
    Jeden z italských hráčů se nyní ošetřovaný na hrací ploše, míří k němu lékaři.

78
    Český tým prohrává od 76. minuty o jednu branku, nyní má zhruba patnáct minut na to,a by zkusil vyrovnat.