Hranice – Královo Pole 28:21 (kon.) | Dukla – Jičín 29:16 (kon.) | Nové Veselí – SHC Maloměřice 30:19 (kon.)
Lovosice – Kopřivnice 37:33 (kon.)
TJ Cement Hranice
28:21 (12:10)
SKKP Handball Brno
cz Sobota 07.09.2019, 10:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:27:01)

TJ Cement Hranice – SKKP Handball Brno 28:21 (12:10)
    Nejvíce branek: Magrla 7/1, Mlotek 5, Cáb 5 – Páleš 4, Kučera 3/3, Stein 3. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 1:2. Diváci: 258.

Je dobojováno! Úvodní zápas sezony byl dlouho vyrovnaný, domácí házenkáři šli poprvé do vedení až v devatenácté minutě prvního poločasu. Před odchodem do kabin byl rozdíl ve skóre dvoubrankový, ovšem po pauze se Hranice trefily šestkrát v řadě a doslova zlomily zápas.

Konec zápasu. (28:21)

60
    Poslední útočná akce by měla patřit domácím. Trenér Hranic si v tuto chvíli vyžádal čas na poradu! (28:21)
    60
    Na začátku poslední minuty se ze sedmimetrového hodu prosazuje Kučera. (28:21)

59
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Mucha). (28:20)
    59
    Po hostující ztrátě se do samostatného úniku dostal Magrla. Tohle nemohlo dopadnout jinak! (28:20)

58
    Do střelecké listiny se zapisuje Fulneček. Už zase je to o sedm branek! (27:20)
    57
    Brňané šli rychle dopředu, Petrović snižuje. Na nějaký obrat to zatím nevypadá! (26:20)
    56
    Nechytatelná rána Mlotka. Pšenica nedokázal zareagovat, domácí hráč má obrovskou radost. (26:19)

56
    Dlouhá útočná akce domácích házenkářů. Ti už budou muset co nejdříve zakončovat. (25:19)
    55
    Havlát se prodral mezi obranou soupeře, v pádu zakončoval k levé tyči! (25:19)

54
    Většina hostujících útoků teď končí nepřesným zakončením. Kučerka s rozehrávkou nepospíchá. (24:19)

54
    Hlípala střílel doprostřed branky, kde byl Kučerka. Při zakončení došlo k faulu, hosté zůstanou u míče. (24:19)
    53
    Petr Magrla teď chytře přehazoval vyběhnutého brankáře Pšenicu. Rozdíl ve skóre je pětibrankový! (24:19)
    53
    Nechytatelná levačka Stein. Hostující házenkář míč poslal přesně do šibenice. Bylo to z nějakých devíti metrů! (23:19)

52
    Hodně prostoru dostal Mlotek. Stopku mu ale úspěšným zákrokem vystavil Pšenica. (23:18)

51
    Na sedmičku šel do branky Fabián. Ten zasahovat nemusel, ovšem Magrla zakončoval pouze do tyče! (23:18)