Bilbao – Sociedad 2:0 (kon.) | Osasuna – Barcelona 2:2 (kon.) | Getafe – Alavés 1:1 (kon.)
Levante – Valladolid 2:0 (kon.) | Real Betis – Leganés 2:1 (kon.)
Getafe CF
1:1 (1:1)
Deportivo Alavés
cz Sobota 31.08.2019, 19:00Španielska LaLiga • 3. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (21:01:40)

Dnešní utkání sledovalo 10 806 diváků.

Je tu konec utkání, Getafe na domácím hřišti znovu ztratilo, tentokrát remizovalo 1:1 s Alavésem. Nebylo to příliš zajímavé utkání pro fanoušky útočného fotbalu, zejména ve druhém poločase se toho v tomto ohledu moc na hřišti nedělo, brankáři obou týmů nepotřebovali vytáhnout žádný zázračný zákrok. O remíze tak rozhodly branky už z prvního poločasu. Skóre otevřel ve 24. minutě kapitán Getafe Jorge Molina, ale už po šesti minutách využil nedůrazu domácí obrany Joselu a vyrovnal. Od té doby se sice bojovalo o každý centimetr hřiště, ale gólovou akci nevymyslel nikdo. Getafe tak stále zůstává bez vítězství a na dvou bodech a je aktuálně v tabulce třinácté. Alavés je na pěti bodech a naopak ještě neprohrál. V tabulce je šestý. Hodně zápasů třetího kola se ale teprve bude hrát.

90+6

90+5
    Ke střele z velké dálky se dostal Mauro Arambarri, ale jeho prudká rána vůbec nevystrašila Pacheca, protože byla hodně nepřesná.

90+4
    Šance je ovšem promarněna, ani tento rohový kop nebyl moc nebezpečný pro Deportivo.

90+4
    Ángel Rodríguez vybojoval pro Getafe rohový kop z levé strany a to je jedna z posledních šancí na změnu skore.

90+3
    Getafe dostalo výhodu po faulu Josela, ale moc mu to nepomohlo, stejně se daleko nedostalo.

90+2
    Allan Nyom se ani přes veškerou snahu nedokázal z levé strany protlačit k centru, místo toho jen skončil na zemi a o faul nešlo.

90+1
    Nastavovat se bude dlouhá porce pěti minut.

90
    Markel Bergara fauloval Wakasa, který se poté na něj rozlítil a dostal žlutou kartu.

89
    A rohový kop obraně Alavésu velké vrásky na čele neudělal.

88
    Do zakončení se dostal zevnitř vápna záložník Getafe Francisco Portillo, ale jeho rána byla sražena na rohový kop.

87
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Manuel García, přichází Tachi.

87
    Jorge Molina si lehce přidržel protihráče, což neuniklo rozhodčímu Lópezovi.

85
    Marc Cucurella dostal dobrou přihrávku na levé křídlo, ale nedokázal poté přesně najít žádného spoluhráče.

83
    Míč dolétl do nebezpečného prostoru ve vápně, ale nikdo se k útočné hlavičce nedostal.

83
    Přeci jen se domácí dostanou k ohrožení brance Deportiva. Mají k dispozici teprve svůj druhý rohový kop v zápase.