Plzeň – Hämeenlinna 5:4 (po pr.) | Färjestad – B. Bystrica sk 6:1 (kon.) | Luleå – Augsburg 2:3 (1:2 po s.n.)
Mníchov – Ambri-Piotta 3:0 (kon.) | EC-KAC – Tappara 3:2 (kon.) | Zug – Rungsted Seier Capital 5:2 (kon.)
Biel – Frisk Asker 2:1 (kon.) | Belfast Giants – Liberec 5:4 (kon.)
EHC Biel-Bienne
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Frisk Asker
cz Štvrtok 29.08.2019, 19:45 • Tissot Arena, Biel • Liga majstrov • Skupina A

47:35
    Za držení je vyloučen hostující Victor Björkung. Biel bude hrát přesilovku.

33:04
    Hned po buly se skácel k zemi Toni Rajaja, který dostal zásah vysokou holí od Kristoffera Thomassena. V pádu ale zřejmě zasáhl hokejkou protihráče i on a tak tu máme oboustranný trest za vysokou hůl. Pokračovat bude domácí přesilovka 5 na 4.

33:02
    Vyloučení v týmu Frisk Asker (Henrik Ödegaard – 2 min., naražení zezadu).

31:00
    Následovala šarvátka, za kterou dostali dvě minuty za hrubost domácí Roman Karaffa a hostující Max Krogdahl.

23:13
    V mele před hostující brankou zasáhl Endre Medby hokejkou do tváře domácího útočníka Riata. Dvě minuty pro hokejistu Bielu.

17:26
    Hosté jdou do tří! Künzleho totiž ještě zahákoval Henrik Ödegaard.

16:40
    Christian Käsastul zapojil do bránění protihráče nedovolené chvaty a je za to vyloučen. Přesilovka pro domácí tým.

01:12
    Domácí si zahrají ve čtyřech, Jason Fuchs je vyloučen za hákování. Frisk Asker tedy dostává šanci na otevření skóre.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 19. Rathgeb (Rajala, Kreis), 52. Rajala (Gustafsson, Tschantré) – 31. Andresen (Bastiansen)

EHC Biel-Bienne: Paupe (Hiller) – Moser, Kreis, Fey, Salmela, Rathgeb, Forster, Ulmer, Sataric – Tschantré, Gustafsson, Rajala – Kohler, Cunti, Künzle – Riat, Fuchs, Schneider – Karaffa, Neuenschwander, Luthi.
    Frisk Asker: Dahlberg (Vestavik) – Ödegaard, Bovim, Krogdahl, Björkung, Andresen, Käsastul, Thomassen – Lavoie, Bastiansen, Granholm – Christiansen, Gustafsson, Johansen – Medby, Fröshaug, Dokken – Geheb, Kristiansen, Jensen.

Rozhodca: Holm (SWE), Urban (SUI) – Fuchs (SUI), Kaderli (SUI)