New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
FC Cincinnati
1:4 (1:2)
New York City FC
cz Nedeľa 18.08.2019, 01:30 • Nippert Stadium (Cincinnati, Ohio) • MLS

Viděli jsme zajímavý zápas. První půle nám nabídla dva neproměněné pokutové kopy, nejdříve se nedal za domácí Ledesma, poté se neprosadil na druhé straně ani Moralez. Přesto jsme viděli tři góly za první poločas a New York City šel do kabin o něco spokojenější, protože vedl 1:2. Druhý poločas začali domácí hodně aktivně a soupeře dost tlačili, jenže z velkého úsilí gól nepadl, naopak na druhé straně skóroval Castelannos po rohovém kopu a v závěru pojistil výhru Brazilec Heber. New York City tedy vyhrál dnešní utkání 1:4. To je vše, přeji krásnou noc. (03:39:15)

90+3
    Tak už ne, rozhodčí nakonec ukončuje zápas.

90+3
    Domácí mají čas na poslední akci zápasu.

90+3
    Příliš dlouhá přihrávka Cincinnati končí v autu, následuje odkop od branky.

90+2
    Castellanos zkusil střelu zpoza vápna, branku tentokrát netrefil.

90+1
    Špatně kopnutý roh a u míče už jsou zase hosté.

New York City právě vstřelilo branku!
    Je to další gól hostů! HEBER obešel van der Werffa a zakončil chladnokrevně k tyči. Tento Brazilec si připisuje už druhý zásah v dnešním zápasu.

88
    Hosté získali míč na své půlce a vyrazili dopředu. Po levé straně se přihrávkami dostali až k vápnu. Tam jejich akce skončila.

87
    Gyau se okamžitě ukázal v šanci domácích a z úhlu netrefuje branku tak o metr.

86
    Střídání v týmu Cincinnati: Mattocks toho má dost a přepouští své místo v sestavě Gyauovi.

85
    Manneh hrál s míčem na levé straně, nakonec byl nucen nahrát zpátky dozadu.

84
    Rocha zůstává po souboji na trávníku.

83
    New York City poslal míč dopředu útočníci proti převaze uspěli a míč chvíli udrželi.

81
    Etienne si vyměnil na levé straně míč s Gutmanem. K ničemu však hosté tuto dvojici nepustili.

80
    Vše v pořádku, utkání pokračuje.

79
    Hra je nyní přerušena, Deplagne je ošetřován.

David Kubík

Góly: 30. Cruz – 32. Castellanos (Moralez), 45+3. Heber (Castellanos), 71. Castellanos (Chanot), 89. Heber

Karty:   26. Cruz (CNC) – 23. Miller (NYC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.
    FC Cincinnati: Tytoń – Deplagne, van der Werff, Waston (C), Gutman – Stanko, Ulloa – Ledesma, Cruz, Lamah – Mattocks
    Náhradníci: Hague – Hagglund, Hoyte, Manneh, Etienne, Gyau, Dally

New York City FC: Johnson – Miller, Chanot, Sands, Matarita – Moralez, Ring (Ring) – Parks, Mitrita, Castellanos – Heber
    Náhradníci: Stuver – Sweat, Ibeagha, Steven, Medina, Rocha, Torres

Rozhodca: N. Saghafi – C. Parker, F. Mariscal (všichni USA)