Kazaň – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | Ufa – Rostov 2:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Lok. Moskva 1:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:0 (0:0)
PFK Arsenal Tula
cz Nedeľa 18.08.2019, 13:00 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 6. kolo

Kazaň popáté v řadě za sebou ukončuje zápas tím nejtěsnějším rozdílem. V předchozích dvou duelech to však bylo v její neprospěch. Dnes již opět slaví svou, celkově zatím, třetí výhru v novém ligovém ročníku.
    Arsenal Tula se snažil o vyrovnání a v poslední minutě mohli dokonce svou snahu dovršit, ale nebylo jim dnes souzeno prostřelit Djupina v brance. O jedinou branku se tedy postaral Jevgenij Markov, který se prosadil hned po třech minutách pobytu na travnaté ploše! (14:56:58)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:18.

90+4

Zákroky brankáře Michail Levašov: 1.

90+4
    Hostující hráč po centru hned z první poslal míč na branku a minul pravou tyč! Šance pro Tulu k vyrovnání v samotném závěru zápasu.

90+3
    Kazaň nyní útočila již do otevřené obrany. Domácí hráč v tísni nedokázal lépe umístit svou střelu a brankář Tuly neměl problémy se svým zákrokem.

90+1
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Jevgenij Baškirov, přichází Konstantin Plijev.

90+1
    Druhý poločas je nastaven o čtyři minuty.

90
    Další standardní situace v podání Tuly a opět to byl dlouhý míč do vápna. Po něm se hosté drželi na míči, ale nedostali se nakonec do zakončení.

89
    Žlutou kartu dostává Beka Mikeltadze (FC Rubin Kazaň).

88
    Dlouhý míč do vápna, na který si jistě naběhl Jurij Djupin!

87
    Po faulu na hráče hostů se dobré dvě minuty nehrálo. Nyní budou hosté zahrávat standardní situaci.

85
    Střídání v týmu PFK Arsenal Tula: ze hřiště odchází Jevgenij Lucenko, přichází Lameck Banda.

84
    Žlutou kartu dostává Gija Grigalava (PFK Arsenal Tula).

84
    Jevgenij Markov dostal ve vzdušném souboji trochu naloženo. Gija Grigalava se hodně diví tomuto odpískanému zákroku.

83
    Po vysokém míči se před brankou snažili o zakončení hned dva hráči Tuly. No spíše si překáželi...nicméně jeden z nich dokázal hlavičkou tečovat míč, ale nad branku.

82
    Zatímco Kazaň si zatím pohodově hlídá své nabité jedno brankové vedení.

81
    Arsenalu se nedaří nyní dostat do nějakého smysluplnějšího zakončení.

80
    Započala nám poslední desetiminutovka zápasu, ve které budeme nejspíše svědky snahy Tuly o vyrovnání.