Jihlava – Česko 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Drážďany 4:5 (kon.) | Sokolov – Litoměřice 4:2 (kon.)
Cracovia – Havířov 4:2 (kon.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.) | Chomutov – Novosibirsk 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 4:3 (kon.) | Michalovce – Debrecín sk 4:2 (2:3 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 5:0 (kon.)
Frýdek-M. – Třinec 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:4 (po pr.) | HC Slovan – K. Vary sk 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 2:0 (kon.) | Šumperk – Martin sk 5:3 (kon.) | Bratislava Capitals – Skalica 5:0 (kon.)
Comarch Cracovia Krakov
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
AZ Havířov
cz Štvrtok 15.08.2019, 17:00 • Lodowisko im. Adama • Prípravný zápas

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (19:18:13)

Závěr zápasu nabídl ještě velmi dramatickou podívanou. Nejprve AZ snížil, ale gól domácích do prázdné branky uzavřel nakonec skóre na stavu 4:2 pro Cracovii.
    O její výhře prakticky rozhodly tři rychlé góly na začátku druhé třetiny. AZ pak sice snížil, ale na obrat už to, i přes velkou snahu, nestačilo.

59:58
    Kraków právě vstřelil branku!
    AZ to zkusil v šesti bez brankáře, ale FILIP DRZEWIECKI trefil prázdnou branku a prakticky tak definitivně rozhoduje o výhře domácích.

58:13
    Havířov právě vstřelil branku!
    Necelé dvě minuty před koncem havířovští snižují na 2:3. Po závaru před domácí brankou se prosazuje JAROSLAV MROWIEC. Asistence Dominik Cihlář.

57:50
    Cracovia dvojnásobné oslabení přežila a už je v plném počtu.

57:30
    Havířovští vstřelili sice branku, ale ta není uznána pro předchozí ofsajd.

55:50
    AZ bude hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Rompkowski – 2 min.).

55:40
    Ale jen na chvíli, protože přichází další vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Jáchym – 2 min.).

55:30
    Tahle přesilovka se AZetu vůbec nevyvedla a domácí jsou už v plném počtu.

53:30
    Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Bryniczka – 2 min., podrážení).

47:30
    AZ se ve třetí třetině snaží o vylepšení skóre, aktivní jsou především Kotala a Tomi. K brance to zatím nevede.

40:01

Druhá třetina už přinesla to potřebné hokejové koření v podobě gólů. Domácí si v rozmezí 25. – 28. minuty vytvořili pohodlný tříbrankový náskok, který AZ o sedm minut později v přesilovce snížil na stávajících 3:1.

40:00

35:01
    Krátce před skončením přesilovky se AZ přeci jen dočkal své první branky. Kopřivu v krakovské kleci překonává RADEK VESELÝ. Asistence Vojtěch Tomi.

33:04
    První přesilovku si zahraje i AZ. Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Ježek – 2 min., nedovolené bránění).

30:40
    Havířovští se snaží s nepříznivým vývojem něco udělat, ale jejich útočné akce končí na domácím brankáři Kopřivovi.

Tomáš Vlček

Góly a asistencie: 25. Kapica (Vachovec), 27. Domogala (Kalinowski), 28. Dziurdzia (Kapica), 60. Drzewiecki – 36. Veselý (Tomi), 59. Mrowiec (Cihlář)

Comarch Cracovia Krakov: Kopřiva (Kowalówka) – Kruczek, Bychawski – Bepierszcz, Kalinowski, Domogała – Jachym, Ježek – Kapica, Vachovec, Dziurdzia – Rompkowski, Gajor – Drzewiecki, Bryniczka, Kamiński – Musioł, Krynicki, Jaracz.
    AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Malina, Kachyňa, Nepokoj – Kotala, Maruna, Bambula – Bednář, Veselý, Dvořák – Tomi, Pořízek, Pawliczek – Krejčí, Cihlář, Bochnak – Juhász