Vsetín – Slavia 7:5 (kon.) | Přerov – Zlín 4:1 (kon.)
koniec
VHK ROBE Vsetín
7:5 (4:2, 1:3, 2:0)
HC Slavia Praha
cz Štvrtok 15.08.2019, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Zubr Cup
Predzápasové kurzy
   
  57:58
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Sedmá branka Vsetína je přeci jen na světe. Postaral se o ní MARTIN PROCHÁZKA, který u levé tyčky zvedl kotouč nad beton gólmana Michajlova. Asistence: Branislav Rehuš, Radek Jeřábek.
   
  52:17
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Pohlednou souhru nyní předvedli Lukáš Volf s JIŘÍM KARAFIÁTEM. Volf poslal puk přes obránce na Karafiáta, který byl před ním. Ten si kotouč zpracoval a poslal jej do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Lukáš Volf, Radek Jeřábek.
   
  34:03
  Slavia právě vstřelila branku!
  Hostující celek využívá přesilovou hru a je srovnáno. Martin Ondráček vybojoval kotouč u mantinelu a vybídl ke skórování MARKA RYZÁKA. Ten s touto šancí naložil nejlépe, jak mohl. Dostal se před brankoviště a poslal puk mezi gólmanovy betony. Asistence: Martin Ondráček.
   
  26:13
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slavia bleskově snižuje na rozdíl pouhé branky. Za necelou minutu jsme tak na Lapači viděli tři góly, které opět změnili ráz utkání. Po přihrávce Noraira Hovsepyana na levý kruh poslal ALEŠ FURCH puk na bližší tyč. Asistence: Norair Hovsepyan.
   
  25:55
  Slavia právě vstřelila branku!
  Gól Vsetína je téměř okamžitě následován brankou Slavie. Kolem pravé tyčky procpal puk do brány TOMÁŠ ŠMERHA. Asistence: Vojtěch Šmíd, Robin Všetečka.
   
  25:38
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Odlišná situace nyní znamená další gól pro domácí. Prudkou ranou od modré se prosadil MARTIN DUDÁŠ. Asistence: Branislav Rehuš, Vít Jonák.
   
  17:13
  Slavia právě vstřelila branku!
  Hostující přechod do útočné třetiny po pravém křídle nebyl příliš rychlý, ale zato byl efektivní. Z vrcholu pravého kruhu putoval kotouč do předbrankového prostoru k Tomáši Dudovi, který se rozhodl pro individuální zakončení k pravé tyčce. Bláha si s tímto střeleckým pokusem dokázal poradit a beton přitiskl pevně k ledu. Nebyl však připraven na následnou dorážku NORAIRA HOVSEPYANA, která skončila v bráně. Asistence: Tomáš Duda, Jaroslav Brož.
   
  16:02
  Vsetín právě vstřelil branku!
  A domácí jsou při svém útočném snažení úspěšní. V mezikruží byl dobře připraven ADAM HOŘANSKÝ, který se přihlásil o střelu Jiřího Drtiny a usměrnil ji pod Šorfovu lapačku. Asistence: Jiří Drtina, Tom Ondračka.
   
  14:23
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši se i po návratu Doležala na led udrželi v útočném pásmu, vybojovali kotouč u mantinelu a pustili se do kombinace. Ránu Branislava Rehuše nakonec usměrnil do branky DAVID BŘEZINA. Asistence: Branislav Rehuš, Martin Procházka.
   
  08:41
  Slavia právě vstřelila branku!
  Přesilovou hru hosté sice nevyužili, snížit náskok soupeře ale dokázali v signalizované výhodě. Kotouč putoval od Martina Ondráčka k levé tyčce na DAVIDA ŠTEINERA, který dokázal těžký puk zpracovat a dostat jej až za Bláhova záda. Asistence: Martin Ondráček.
   
  05:52
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši rychle zvyšují svůj náskok a postarala se o to druhá útočná formace. Z pozice před brankovištěm zakončoval tuto souhru MARTIN PROCHÁZKA. Asistence: David Březina, Branislav Rehuš.
   
  04:12
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hostům se podařilo hned na úvod oslabení vyhodit, Vsetínští si ale puk za svou brankou našli a předvedli přesnou souhru na jeden dotyk, díky které se puk dostal do mezikruží na TOMA ONDRAČKU. Ten se ocitl sám před gólmanem a poslal kotouč mezi jeho betony. Asistence: Lukáš Volf, Daniel Klímek.

  Helena Hegeďová

  Góly a asistencie: 5. Ondračka (Volf, Klímek), 6. Procházka (Březina, Rehuš), 15. Březina (Rehuš, Procházka), 17. Hořanský (Drtina, Ondračka), 26. Dudáš (Rehuš, Jonák), 53. Karafiát (Volf, Jeřábek), 58. Procházka (Rehuš, Jeřábek) – 9. Šteiner (Ondráček), 18. Hovsepyan (Duda, Brož), 26. Šmerha (Šmíd, Všetečka), 27. Furch (Hovsepyan), 35. Ryzák (Ondráček)


  VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Teper, Slováček, Hryciow, Dudáš, Ondračka, Drtina, Holomek, Jeřábek – Dostálek, Pechanec, Jonák – Procházka, Rehuš, Březina – Klímek, Volf, Karafiát – Vítek, Šilhavý, Hořanský.
  HC Slavia Praha: Šorf (17. Michajlov) – Hořava, Šmíd, Duda, Hejda, Ryzák, Valík, Barák – Brož, Hovsepyan, Šťastný, Šteiner, Všetečka, Vrdlovec, Martínek, Šagát, Ondráček, Furch, Šmerha, Doležal, Vlček.

  Rozhodca: Kovařčík, Škrobák – Kurtin, Horažďovský