Jihlava – Česko 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Drážďany 4:5 (kon.) | Sokolov – Litoměřice 4:2 (kon.)
Cracovia – Havířov 4:2 (kon.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.) | Chomutov – Novosibirsk 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 4:3 (kon.) | Michalovce – Debrecín sk 4:2 (2:3 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 5:0 (kon.)
Frýdek-M. – Třinec 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:4 (po pr.) | HC Slovan – K. Vary sk 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 2:0 (kon.) | Šumperk – Martin sk 5:3 (kon.) | Bratislava Capitals – Skalica 5:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:5 (1:1, 0:2, 1:0, 0:2)
Česko
cz Štvrtok 15.08.2019, 16:30 • Horácký zimní stadion • Prípravný zápas

Konec zápasu. (19:29:14)

79:05
    Do útoku se opět dostává Fronk, šanci mu však zmařil jeden z obránců Česka.

78:00
    Probíhají poslední dvě minuty do konce zápasu.

77:12
    Jiří Fronk zavezl kotouč do útočného pásma.

76:28
    Hra přerušena. Hráno vysokou holí. Vhazovat se bude v obranném pásmu Česka.

76:11
    Lundström svým zákrokem drží Duklu. Vhazovat se bude z levého kruhu.

75:22
    Dukla zakládá svůj útok z obranného pásma.

73:50
    Do úniku se dostal Tomáš Chlubna, Škarek ho však fantastickým zákrokem vychytal.

72:03
    Česko právě vstřelilo branku!
    Rychlou přihrávkou přes všechny čáry od Lukáše Anděla se k puku dostal PETR KALINA a zakončit už mu nedělalo sebemenší problém. Asistence: Anděl

71:04
    Přihrávka rukou přerušuje hru.

70:50
    Nepřesná přihrávka vyhání hráče Dukly až do svého obranného pásma.

70:09
    Bohužel po tvrdém hitu odchází z ledu David Cienciala.

68:59
    Po vyloučení následuje trestné střílení, ve kterém se nemýlil DAVID SKLENIČKA.

68:59
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Lichanec – 1 min., podrážení).

67:44
    Lichanec se dostal ke střele z levého kruhu, Škarek svým betonem zasahuje.

67:05
    Škarek je nyní zasypáván střelami jak od modré tak z kruhů. Odmítá však cokoliv pustit za svá záda.

66:42
    Lichanec si vybruslil z pravého kruhu a pokusil se překvapit Škarka střelou nahoru. Ten však lapačkou pohotově zasahuje a drží svůj tým.

66:21
    Střela od modré z hole Staňka skončila ve výstroji Škarka. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

65:47
    Veselý pouze nahazuje kotouč před branku Škarka.

64:37
    Dukla zaváží kotouč do útočného pásma.

63:32
    Střela Kaliny byla pouze sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

63:09
    Lundström střelu z modré viděl a kryje kotouč. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

62:38
    Česko zahajuje svůj útok až ze svého obranného pásma.

62:12
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Bukač – 1 min., podrážení).

61:50
    Miroslav Juda stečoval puk na Škarka, který byl však pozorný.

61:01
    Lundström včas sklapl své betony a nedovolil Česku skórovat.

60:10
    Po vhazování se puku ujímá Česko.

60:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Skončila nám třetí dvacetiminutovka, do které nastoupili oba celky s jinými sestavami. Viděli jsme pouze jeden gól, když se v 50. minutě prosadil ránou pod víko Jiří Fronk.
    Čtvrtá a také poslední dvacetiminutovka začíná za 15 minut.

60:00
    Třetí čtvrtina skončila.

59:00
    Do konce třetí dvacetiminutovky zbývá jedna minuta.

58:27
    Lundström zatím odmítá jakýkoliv pokus pustit za svá záda a drží svůj tým.

57:31
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Dančišin – 1 min., nedovolené bránění).

56:27
    Dukla teď pod tlakem v obranném pásmu.

55:52
    Škarek na puk sice neviděl, ale naštěstí velice dobře odhadl směr a dráhu a střelu likviduje.

54:52
    Český tým nyní v plném počtu.

53:52
    Vyloučení v týmu Česko (Zachar – 1 min., sekání).

53:25
    Český tým zavezl kotouč do útočného pásma, následně však o kotouč nepřesností přichází.

52:51
    Dukla vyhazuje do obranného pásma a osvobozuje se tak z tlaku Českého týmu.

51:29
    Přihrávku před branku dostal opět Jiří Fronk. Na puk ale nedosáhl úplně, a tak puk pouze stečoval na Škarka.

50:43
    Nepřesná přihrávka vyhání Český tým z útočného pásma.

49:54
    Dukla právě vstřelila branku!
    Fantastická rána pod víko, kterou má na svědomí JIŘÍ FRONK. Bez asistence

49:21
    Český tým se dostává do útočného pásma.

48:21
    Škarek ránu z modré moc dobře viděl a bez problému zasahuje.

48:07
    Vyloučení v týmu Česko (Sklenička – 1 min., podrážení).

47:01
    Škarek svým zákrokem drží svůj tým a přerušuje hru.

46:43
    Dukla uklidňuje hru, ať si mohou všichni hráči vystřídat.

46:04
    Lundström svým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravici..

45:46
    Chlubna zaváží kotouč do útočného pásma.

45:05
    Dukla zakládá svůj útok až z obranného pásma.

43:55
    Úmyslný ofsajd posouvá hru před branku Škarka.

43:10
    Lundström zasahuje a drží svůj tým.

42:16
    Do útoku se dostávají hráči Česka a vytváří si tlak v útočné třetině.

41:41
    Lundström raději drží kotouč. Vhazovat se bude po jeho levici.

41:15
    První zásah si připisuje na své konto Lundström.

40:50
    Jako první se kotouče po úvodním vhazování ujímá Česká republika.

Začala třetí čtvrtina.

Druhá dvacetiminutovka nám nabídla hned 2 góly na straně České republiky, kdy je do vedení poslal prvně Dominik Mašín a potom Matyáš Kantner.
    Tímto nám skončila první část, která obsahovala zápas 2x20 minut. Nyní začne druhá část zápasu, kde si oba týmy zkusí jiné složení celého kádru.
    Začínáme za zhruba 30 minut.

Druhá čtvrtina skončila.

39:00
    Zbývá poslední minuta druhé dvacetiminutovky.

37:50
    Josef Skořepa v dalším samostatném úniku napřáhnul a tvrdá rána minula Vaněčkovu branku jen o kousek.

37:12
    Na kruhu stál osamocený Jiránek a pokusil se Vaněčka překvapit ránou mezi betony. Ten byl však pozorný a jeho pokus likviduje.

36:24
    Lichanec se mohl dostat do zakončení, puk mu na neštěstí na poslední chvíli odskočil.

35:51
    Brož chytá puk do rukavice a přerušuje hru.

35:16
    Národní tým zakládá útok až od branky Vaněčka.

34:06
    Národní tým kombinuje v útočné třetině a nedává tak prostor Dukle jakkoliv přerušit nebo vyhodit puk.

33:35
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kolář – 1 min., nedovolené bránění).

32:28
    Český tým se po vhazování ujímá puku a navyšuje tlak před brankou Brože.

32:20
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Černohorský – 1 min., držení).

31:42
    Jan Holý stihl kotouč na modré čáře. Jeho střele měla pouze takové parametry, že se do úniku dostali hosté a Jan Brož celou situaci vyřešil zákrokem a následným podržením kotouče.

30:30
    Autorem branky je MATYÁŠ KANTNER. Asistence: Kodýtek, Horký.

29:22
    DOMINIK MAŠÍN dostal na levém kruhu přesnou přihrávku na hůl od Jana Košťálka a střelou k tyči posílá národní tým do vedení. Asistence: Košťálek

28:30
    Vaněček viděl tvrdou ránu z modré a zákrokem následně přerušuje hru.

28:00
    Hra nyní probíhá hlavně ve středu ledové plochy.

26:15
    Před brankou Brože se ocitli dva nehlídaní útočníci. Tvrdá rána golfem však výrazně přestřelila branku.

25:39
    Zakázané uvolnění Česka přerušuje hru. Vhazovat se bude před brankou Vaněčka.

24:35
    Střela z modré čáry, kterou vyslal Půža jen o kousek minula branku Vaněčka.

24:01
    Skořepa zavezl kotouč do útočné třetiny, následně o puk rychle přišel.

23:21
    Brož má kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude po jeho levici.

22:15
    Česká republika se usadila v obranném pásmu Dukly a přesně kombinuje před brankou Brože.

21:19
    Fronk vyslal na Vaněčka střelu z téměř nulového úhlu.

20:26
    Do úniku se mohl dostat Poletín. Puk však o pár desítek centimetrů nestihl a do brejku se dostává Česko.

20:15
    Jako první se puku ujímají hosté.

Začala druhá čtvrtina.

Po prvních 20 minutách můžeme vidět shodný stav, kdy se za Duklu prosadil po samostatném úniku Josef Skořepa a za Českou republiku Radim Zohorna. První část nám také nabídla vyloučení na obou stranách. Druhá dvacetiminutovka začne za 12 minut.

První čtvrtina skončila.

19:40
    Dukla si v poslední minutě výrazně vyšlápla na Národní tým.

19:00
    Do konce první dvacetiminutovky zbývá jedna minuta.

18:05
    Brož raději podržel puk. Vhazovat se bude po jeho pravici.

16:50
    Národní tým má nyní více ze hry a zavírá Duklu v obranném pásmu.

15:02
    Národní tým si vyvinul tlak v útočném pásmu, ale nepřesná rozehrávka je posílá zpět až ke svojí kleci.

14:06
    Tvrdá rána Jana Pohla jen trefila Vaněčka do výstroje.

13:11
    Autorem branky je RADIM ZOHORNA. Asistence: Jergl, Rousek.

11:11
    Tvrdá rána Aleše Jergla jen těsné míjí branku Brože.

10:27
    Rozehrávka Národního týmu začíná až u Vaněčka.

10:05
    Posunutá branka Jana Brože znamená přerušení hry.

08:59
    Na obou stranách teď panují velké nepřesnosti a ztráty puku.

08:08
    Hra přerušena kvůli zakázanému uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Brože.

07:50
    Tvrdé střele z modré čáry čelil Jan Brož a vyrážečkou posílá kotouč mimo hřiště. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

06:45
    Do samostatného úniku se dostal JOSEF SKOŘEPA, roztáhl si gólmana a pohotově zakončil a posílá Duklu do vedení. Asistence: Pekr, Černohorský

05:45
    Osamocený na kruzích vypálil Fronk. Vaněček však neměl problém s přízemní střelou.

05:17
    Zákrok Vaněčka přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levici.

04:19
    Nyní zápas provází řada vyloučení, která jsou pro tento zápas poupravena a každé vyloučení trvá pouze jednu minutu a při každém vyloučení je nařízeno trestné střílení.

04:19
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Pohl – 1 min., nedovolené bránění).

04:09
    Vyloučení v týmu Česko (Zohorná – 1 min., hákování).

03:27
    Dukla má teď tlak v útočném pásmu, zatím se však nenaskytla příležitost k sebemenší akci.

02:50
    Národní tým se osvobozuje vyhozením až k brance Brože.

02:36
    Vyloučení v týmu Česko (Budík – 1 min., podrážení).

02:07
    Národní tým teď zasypává Brože jednou střelou za druhou. Brož však odmítá cokoliv pustit za svá záda.

01:42
    Velice tvrdé ráně teď musel čelit Jan Brož. Puk však šel pouze doprostřed branky a Jan Brož neměl sebemenší problém.

01:30
    První zákrok má na svém kontě také Jan Brož. Vhazovat se bude po jeho pravici.

00:28
    Michal Poletín vystihl přihrávku a ihned poslal kotouč na Vaněčka.

00:05
    Jako první se po úvodním vhazování puku ujímá Česká republika.

00:01

Příjemný hokejový podvečer.

Dnes se proti sobě utkají HC Dukla Jihlava a Česká hokejová reprezentace, která je aktuálně na kempu v Jihlavě. Netradičně se odehrají dva zápasy. Každý 2x20 minut, tedy dohromady 4x20 minut. Česká republika v něm sestaví dva týmy.

V týmu České republiky uvidíme také jihlavské odchovance Davida Ritticha, Jakuba Škarka, Adama Musila, Pavla Kousala a Lukáše Anděla, který podruhé v kariéře nastoupí proti Dukle.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Milan Horák

Góly a asistencie: 7. Skořepa (Pekr, Černohorský), 50. Fronk – 14. Zohorna (Jergl, Rousek), 30. Mašín (Košťálek), 31. Kantner (Kodýtek, Horký), 69. Sklenička (t.s.), 73. Kalina (Anděl)

HC Dukla Jihlava: 1. zápas: Brož (Lundström) – Pohl, Piegl, Holý, Půža, Kolář, Černohorský – Pekr, Skořepa, Davídek – Lichanec, Čermák, Poletín – Jiránek, Zeman, Fronk

2. zápas: Lundström (Brož) – Mareš, Vála, Bukač, Gazda, Staněk, Piegl – Čermák, Dančišin, Chlubna – Veselý, Juda, Harkabus – Lichanec, Davídek, Fronk. Trenér: Petr Vlk

Česko: 1. zápas: Vaněček (Škarek) – Pyrochta, Ščotka, Budík, Buchta, Mašín, Košťálek – Beránek, Musil, Flek – Horký, Kodýtek, Kantner – Jergl, Zohorna, Rousek

2. zápas: Škarek (Vaněček) – Kaňák, Doudera, Sklenička, Hanousek, Dvořák, Kalina – Machala, Anděl, Kousal – Ordoš, Fořt, Zachar – Cienciala, Reichel, Kindl. Trenér: Miloš Říha

Rozhodca: Ondráček, Skopal – Kotlík, Polák