Jihlava – Česko | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Drážďany | 4:5 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Cracovia – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Zug – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Novosibirsk | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Debrecín | 4:2 (2:3 po s.n.) | | | Prostějov – Třebíč | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Füchse | 3:4 (po pr.) | | | HC Slovan – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Martin | 5:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Skalica | 5:0 (kon.) |
Fínsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Česko – Slovensko | 1:2 (kon.) |
B. Bystrica – Mulhouse | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – GKS Tychy | 3:1 (kon.) |
Vsetín – Slavia | 7:5 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Košice | 5:4 (kon.) |
koniec po predl.
Fínsko
5:4
(2:0, 0:2, 2:2 - 1:0)
Česko
52:49
|
Vyloučení v týmu Česko (Jakub Hujer – 2 min., napadení).
|
|
40:20
|
Vyloučení v týmu Česko (Tomáš Hamara – 2 min., podrážení).
|
|
37:50
|
Vyloučení v týmu Finsko (Otto Hokkanen – 2 min., podrážení).
|
|
29:22
|
Vyloučení v týmu Finsko (Topi Rönni – 2 min., napadení).
|
|
25:17
|
Vyloučení v týmu Finsko (Elmeri Laakso – 2 min., podrážení).
|
|
10:44
|
Vyloučení v týmu Finsko (Juho Lukkari – 2 min., podrážení).
|
|
01:59
|
Vyloučení v týmu Finsko (Aleksanteri Kaskimäki – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
Góly a asistencie:
1. Lassila (Keihäs, Sulku), 18. Männistö (Jokinen, Konidaris), 47. Kaskimäki (Maurola, Jokinen), 55. Laakso, 64. Nyman (Kolonummi, Rönni) – 29. Hrabík (Cibulka, Hodinář), 36. Přibyl (Hrabík), 49. Hrabík (Bareš, Přibyl), 52. Bareš (Hamara, Přibyl)
Rozhodca: Riku Brander – Antti Torvinen, Rami Ruohonen
Diváci: 90
Nepremenená penalta:
Fínsko:
Leinonen (Kokko) – Hintikka, Kulonummi (C), Laakso (A), Salin, Jokinen, Konidaris, Grönlund, Mönkkönen – Hokkanen, Rönni (A), Nyman – Keihäs, Lassila, Sulku – Männistö, Lukkari, Skog – Maurlola, Kaskimäki, Hynninen – Bau
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Vopravil (Bizoň) – Hamara (C), Hrdlička, Alscher, Hodinář, Kareš, Cibulka, Čech – Sapoušek, Šapovaliv (A), Trunda – Slavíček, Hujer (A), Formánek – Šmajda, Jungwirth, Rymon – Přibyl, Hrabík, Bareš – Kulich
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Vopravil (Bizoň) – Hamara (C), Hrdlička, Alscher, Hodinář, Kareš, Cibulka, Čech – Sapoušek, Šapovaliv (A), Trunda – Slavíček, Hujer (A), Formánek – Šmajda, Jungwirth, Rymon – Přibyl, Hrabík, Bareš – Kulich
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Riku Brander – Antti Torvinen, Rami Ruohonen
Diváci: 90
Vendula Zdražilová