Vsetín – Zlín 3:0 (kont.) | Přerov – Slavia 3:2 (kon.)
koniec
HC Zubr Přerov
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HC Slavia Praha
cz Streda 14.08.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Zubr Cup
Predzápasové kurzy
   
  59:08
  Michajlov z branky, Slavia zkusí powerplay v šesti v poli!
   
  56:42
  Goiš byl blízko gólu, když jeho dorážka u tyče Michajlovovi propadla, na dorážku se ale nestihl nikdo z jeho spoluhráčů natáhnout včas!
   
  56:19
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hovsepyan – 2 min., hrubost).
   
  55:35
  Všetečka měl teď velké štěstí! V bezprostřední blízkosti vlastní brány chyboval, Süss zaváhání však nedokázal potrestat!
   
  52:59
  Zcela sám před Klimešem nyní v pádu zakončoval Dominik Valík, ale o pár centimetrů minul horní tyč!
   
  51:19
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak i Hanáci se dočkali a využívají přesilovou hru, čímž se dostávají do vedení! Po sérii všemožných odrazů puk poskakoval na brankovišti, aniž by o něm měl Michajlov nejmenší tušení. Nejrychleji se zorientoval dojíždějící JAKUB KLEINER, který dopravil kotouč do odkryté branky! Asistence: Jan Süss.
   
  50:36
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Šnajnar – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Antoš – 2 min., krosček).
   
  50:11
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Novák – 2 min., hákování).
   
  45:52
  Přerov právě vstřelil branku!
  A je srovnáno! Rychlý přechod do protiútoku zakončil střelou z hranice levého kruhu ADAM HRADIL a propálil Michajlova! Asistence: Lukáš Zmeškal.
   
  45:20
  Zpoza branky našel Zmeškala Hradil, ten ale zakončoval mimo!
   
  35:28
  Hezkou individuální akci předvedl Číp, který z vlastního pásma oblafl tři protihráče a nakonec se dostal i do zakončení, horní rožek si ale Michajlov pohlídal.
   
  34:58
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Šnajnar – 2 min., sekání).
   
  32:59
  Slavia právě vstřelila branku!
  Na druhou využitou přesilovku Slavie jsme čekali pouhých 17 sekund! Z rohu kluziště dostal od Vrdlovce předbrankovým prostorem přihrávku FILIP VLČEK, který puk do branky protlačil těsně u pravé Klimešovy tyče! Asistence: Daniel Vrdlovec.
   
  32:02
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Černý – 2 min., hrubost).
   
  29:35
  Süss měl velkou příležitost tváří v tvář brankáři! Puk napřed napálil do betonu a než stihl dorážet, byl včas odklizen z nebezpečných míst důraznými beky Slavie.
   
  26:58
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Goiš – 2 min., hákování).
   
  25:18
  A další situace dvou na jednoho! Tvrdé zakončení Navrátila ale Michajlov bezpečně schoval na své hrudi!
   
  25:06
  Přečíslení na obou stranách gólem nekončí! Hovsepyan obkroužil Jakuba Kleinera, ale spoluhráčovu hůl nenašel přesně!
   
  22:54
  Situaci dva na jednoho zakončoval bekhendem Vrdlovec, vysoko vyražený puk se pak mohl pokoušet do branky dopravit Ryzák, ale bez úspěchu!
   
  21:44
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Antoš – 2 min., sekání).
   
  13:45
  Pěknou křižnou náhravku dostal od Moučky Číp, který se střelou nijak neváhal, ale Martin Michajlov vytáhl krásný zákrok lapačkou a tutovku zmařil!
   
  13:07
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šteiner – 2 min., nedovolené bránění).
   
  11:32
  Slavia právě vstřelila branku!
  Po návratu do útočného pásma ale Pražané mnoho nevymýšleli! Z pravého kruhu vyslal na Klimeše střelu Doležal, kterou přerovský brankář vyrazil betonem do míst, kde byl nachystaný MAREK RYZÁK a bez větších problémů zakončil do odkryté klece. Asistence: Jiří Doležal, Daniel Vrdlovec.
   
  10:30
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Moučka – 2 min., hákování).
   
  06:02
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Vrdlovec – 2 min., sekání).
   
  02:48
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak na první branku jsme v MEO Aréně dlouho čekat nemuseli! Hejcmanovi k tomu, aby dostal kotouč na svou hůl, pomohl i šťastný odraz puku od hokejky, která volně ležela na ledě. Ve středním pásmu mezitím nabíral rychlost MIKULÁŠ ZBOŘIL, který si zavolal o přihrávku, přebruslil hostujícího beka a nachytal gólmana kličkou se zakončením na vzdálenější tyč! Asistence: Darek Hejcman.
   
  00:20
  První šance a hned mohla být gólová! Goiš se prodral po pravém křídle a zkoušel vystřelit bekhendem, načež Michajlov reagoval zákrokem, při kterém posunul bránu. Zubři ale mohli akci dokončit i s posunutou tyčí, brankář Slavie ale následnou dorážku vykryl betony.

  Daniel Doležal

  Góly a asistencie: 3. Zbořil (Hejcman), 46. Hradil (Zmeškal), 52. Kleiner (Süss) – 12. Ryzák (Doležal, Vrdlovec), 33. Vlček (Vrdlovec)


  HC Zubr Přerov: Klimeš (Postava) – Pohl, Černý, Zbořil, Šnajnar, Kleiner, Weinhold, Gréč, Dřímal – Navrátil, Hejcman, Goiš – Číp, Süss, Moučka – Peterka, Indrák, Svoboda – Zmeškal, Kočica, Hradil.
  HC Slavia Praha: Michajlov (Šorf) – Duda, Novák, Hořava, Antoš, Ryzák, Šmíd, Barák, Valík – Doležal, Vrdlovec, Vlček – Ondráček, Šagát, Furch – Brož, Všetečka, Šťastný – Hovsepyan, Šteiner, Martínek.

  Rozhodca: Fiala, Kašík – Návrat, Novotný