Mattersburg – Hartberg 2:1 (kon.) | Sturm Graz – St. Pölten 3:0 (kon.) | Linz – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:1 (1:0)
TSV Hartberg
cz Nedeľa 28.07.2019, 17:00 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakúska Bundesliga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a zase někdy příště na shledanou. (18:58:06)

Fauly: 13:13.

Utkání je za námi a v druhém poločase nabídlo spoustu šancí na obou stranách. Nejprve se o gól postarali hosté zásluhou Lienharta a srovnali na 1:1. Remízový stav trval jen 9 minuty, kdy se po faulu na Pušiče kopala penalta, kterou sám faulovaný proměnil. Domácí pak již dokázali utkání dovést do vítězného konce a připisují si důležité 3 body.

90+5

90+5
    Přímý kop byl rozehrán nakrátko a následná střela končí až na postranní čáře.

90+4
    Hosté budou mít nejspíše poslední šanci na vyrovnáni. Po hře rukou totiž budou zahrávat přímý kop.

90+3
    Ten si hráči rozehráli na jednom metru a zdržovali hru u rohového praporku, po chvíli o míč přišli.

90+2
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Žlutou kartu dostává David Cancola (TSV Hartberg).

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Centr mířil na pravou stranu hřiště, kde si s míčem vůbec neporadil Holler.

89
    Na vlastní polovině se dopustili hosté faulu a domácí budou zahrávat přímý kop ze slibné pozice.

88
    Na druhé straně se dostal ke střele Ried, jeho pokus končí daleko mimo bránu a jeho spoluhráči si stěžují, že jim nepřihrál.

87
    Domácí s míčem na kopačkách kombinují a čekají na příležitost.

86
    Hra je nyní přerušena, na hrací ploše zůstává ležet Rakowitz.

84
    Ostrák nacentroval do vápna, tam však nikdo ze spoluhráčů nebyl připraven míč získat.

83
    Tomáš Ostrák se snažil obrat o míč protihráče, ale jen fauloval.

82
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Andreas Lienhart, přichází Tomáš Ostrák.

81
    Ten se točil do stejného místa, z kterého se hosté postarali o svůj gól. Nyní zde byl připraven obránce, který pokus hlavičkuje do bezpečí.