Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago Fire 2:0 (kon.) | Toronto – Houston 1:3 (kon.)
Kansas City – Dallas 0:2 (kon.) | Colorado Rapids – New York City 1:2 (kon.) | Real Salt Lake – Minnesota 1:1 (kon.)
Vancouver – San Jose 1:3 (kon.) | Atlanta United – DC United 2:0 (kon.)
Atlanta United FC
2:0 (0:0)
DC United
cz Nedeľa 21.07.2019, 22:00 • Mercedes-Benz Stadium (Atlanta) • MLS

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (00:09:32)

Ve druhém poločase byl k vidění gólovější fotbal až na konci, kdy rozhodl domácí tým až v závěru. Nejdříve se v 89. minutě prosadil G. Martinez po nahrávce Nagbeho, následně v 90+2. minutě zvýšil vedení J. Martinez, který po nahrávce od G. Martineze zakončil svoje sólo dloubáčkem. Právě J. Martinez byl v 73. minutě faulován, což znamenalo penaltu, ke které se také sám postavil. Před samotným kopem se moc nekoncentroval a tak míč kopl pouze nad branku. Jinak domácí byli jasně lepší. Z hostí stojí za zmínku pouze útočné duo Acosta-Rodriguez, které občas dokázalo něco z brejku vytvořit. Atlanta hraje příští zápas 27.7.na hřišti Los Angeles. D.C United hrají příště 28.7. na hřišti Chicaga.

90+2

90+2
    Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Hyndman, přichází Larentowicz.
    90+2. J. MARTINEZ - 2:0

90+2
    Atlanta právě vstřelila branku!
    Gonzalo Martinez poslal z vlastní poloviny do brejku JOSEFA MARTINEZE, který šel sám na branku a brankáře zkušeně přeloboval – 2:0.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    89. G. MARTINEZ - 1:0

89
    Darlington Nagbe dostal míč do vápna a hned nacentroval přímo do ohně. Tam se nacházel střídající GONZALO MARTINEZ, který hlavou poslal míč do odkryté branky – 1:0.

88
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Acosta, přichází Amarikwa.

87
    Hyndman dostal míč do vápna a vystřelil. Jeho střela ze slibné pozice skončila pouze nad brankou.

85
    Pereira se protáhl po levé straně dopředu, jenomže v poslední chvíli si ukopl míč, který skončil v zámezí.

83
    Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Meram, přichází Pereira.

81
    Žlutou kartu dostává Gonzalez (Atlanta United FC).

81
    Další míč za obranu dostal Martinez, když se dostal do vápna, tak na umělé trávě podklouzl a o míč přišel.

80
    Na pravé straně se uvolnil Němec Gressel a odcentroval do vápna. Jeho centr ukryl do rukavic hostující brankář Hamid.