New England – Vancouver 4:0 (kon.) | Atlanta United – Houston 5:0 (kon.) | Chicago Fire – Columbus 2:2 (kon.)
Toronto – New York RB 3:1 (kon.)
Atlanta United FC
5:0 (2:0)
Houston Dynamo
cz Štvrtok 18.07.2019, 01:10 • Mercedes-Benz Stadium, Atlanta • MLS

Utkání je u konce a domácí Atlanta zvítězila 5:0. Zápas byl velmi ovlivněn vyloučením Elise už v úvodu a hosté tak museli hrát téměř devadesát minut v deseti. Jinak, než takovýmto přídělem, to dopadnou nemohlo. Atlanta přebrala iniciativu a v první půli zásluhou Nagbeho a Vázqueze vsítila dva góly. Také ve druhém poločase byl domácí tým dominantní a přidal ještě tři branky. Trefil se dvakrát Josef Martínez a v závěru dal gól také skvěle hrající Gressel, jenž už předtím nasbíral dvě asistence. Konečný výsledek je 5:0

Z mé strany je to vše. Přeji vám hezký zbytek dne. Na počtenou! (03:11:19)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 11:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:8.

90+4

90+3
    Míč byl však rychle odvrácen a závěr zde za malou chvíli bude odpískán.

90+3
    Guzan se ještě musí obávat o svou nulu, neboť Houston bude rozehrávat zřejmě poslední rohový kop v zápase.

90+2
    Deric musel vystartovat ze své brány a lapit do rukavic dlouhý centr ze strany.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.
    88. Julian GRESSEL - 5:0

88
    Atlanta právě vstřelila branku!
    Domácí tým vsítil i pátou branku. Vypadalo to, že Josef Martínez zaútočí na hattrick, avšak ještě přihrával vedle sebe. S přispěním nešťastného doteku bránícího hráče se míč odrazil k JULIANU GRESSELOVI, jenž svůj skvělý výkon v dnešním utkání podtrhl gólem ke vzdálenější tyči. 5:0.

87
    Na trávníku zůstal v bolestech ležet Gonzalo Martínez. Utkání však už musí dohrát, neboť Frank de Boer už má vystřídáno.

86
    Houston drží míč a svou rozehrávku rozjel přes brankáře Derice. Ten dnes prožívá těžký zápas, neboť s brankami domácích nemohl nic dělat.

84
    Sledujeme postupnou akci domácích a fanoušci si tento zápas opravdu užívají.

83
    Na míči je už opět Atlanta a užívá si závěrečné minuty tohoto zápasu. Hlavní rozhodčí zřejmě konec nebude kvůli jednoznačnému průběhu příliš protahovat.

81
    Beasley se na druhé straně dostal ke střele, ale zařízení minul.

79
    Žlutou kartu dostává Romell Quioto (Houston Dynamo).
    79. Josef MARTÍNEZ - 4:0

79
    A máme zde další gól v síti Houstonu. Remedi vyslal pěknou průnikovou přihrávku na nohu JOSEFA MARTÍNEZE, který si pohrál s Garciou a Dericem a zakončil do poloprázdné brány. 4:0. Asistence: Eric Remedi.

79
    Hosté se na delší čas dostali na míč, ale postupný útok zkazil nepřesnou přihrávkou Cerén.

78
    Přízemní centr ze strany v podání hostujícího Quiota bez problémů odvrátil stoper Robinson.

Daniel Fekets

Góly: 27. Nagbe (Gressel), 29. Vázquez, 60. Martínez (Gressel), 79. Martínez (Remedi), 88. Gressel

Karty:   6. Elis (HOU), 45+2. Vera (HOU), 79. Quioto (HOU)   6. Elis (HOU)

Atlanta United FC: Guzan – Gressel, Robinson, González Pirez, Parkhurst – Nagbe (77. Adams), Larentowicz, Hyndman (64. Remedi) – Vázquez (74. G. Martínez), Josef Martínez, Pereira
    Náhradníci: Moore – Meram, G. Martínez, Remedi, Adams

Houston Dynamo: Deric – K. Garcia, Struna, Figueroa, Beasley – Vera, Cerén – Hairston (62. Manotas), T. Martínez (46. Cabezas), McNamara (46. Quioto) – Elis
    Náhradníci: Willis – Manotas, B. García, Quioto, Cabezas, Fuenmayor, Delagarza

Rozhodca: Penso – Dunn, Kieso