Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch | 1:1 (kon.) | | | Almaty – Široki Brijeg | 2:1 (kon.) | | | FK Makedonija – Alaškert | 0:3 (kon.) |
KF Teuta – Ventspils | 1:0 (kon.) | | | Inter Turku – Brøndby | 2:0 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Stjarnan | 3:2 (po pr.) |
RFS Riga – Ljubljana | 0:2 (kon.) | | | RoPS Rovaniemi – Aberdeen | 1:2 (kon.) | | | Universitatea Craiova – Sabail | 3:2 (kon.) |
Minsk – FK Liepāja | 1:2 (kon.) | | | Levski Sofia – Ružomberok | 2:0 (kon.) | | | Limassol – Kauno Žalgiris | 4:0 (kon.) |
Kraków – Dunajská Streda | 2:2 (po pr.) | | | Haugesund – Cliftonville | 5:1 (kon.) | | | Milsami – FCSB | 1:2 (kon.) |
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni | 6:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Larnaca | 0:1 (kon.) | | | Kutaisi – Ordabasy | 0:2 (kon.) |
Vaduz – Breidablik | 2:1 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Honvéd Budapešť | 1:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica | 3:0 (kon.) |
Be'er Sheva – Laçi | 1:0 (kon.) | | | Niederkorn – Cork City | 1:2 (kon.) | | | Engordany – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) |
B36 Tórshavn – Crusaders | 2:3 (kon.) | | | Hajduk Split – Gżira | 1:3 (kon.) | | | Hibernians FC – Soligorsk | 0:1 (kon.) |
Kukësi – Debrecín | 1:1 (kon.) | | | Fehérvár – Zeta | 0:0 (kon.) | | | Mura – Haifa | 2:3 (kon.) |
Norrköping – St Patrick´s | 2:1 (kon.) | | | Shkupi – Pjunik | 1:2 (kon.) | | | Vitebsk – KuPS | 1:1 (kon.) |
Ballymena – Malmö | 0:4 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – Narva | 4:1 (kon.) | | | Domžale – Balzan | 1:0 (kon.) |
Kilmarnock – Connah's Quay | 0:2 (kon.) | | | Niš – Flora | 2:2 (kon.) | | | Rangers – St Joseph's | 6:0 (kon.) |
Trnava – FK Radnik | 2:0 (3:2 po pen.) | | | Reykjavík – Molde | 0:0 (kon.) | | | Légia Varšava – Europa | 3:0 (kon.) |
Shamrock – Brann | 2:1 (kon.) |
Česko – Nórsko | 0:0 (kon.) | | | Írsko – Francúzsko | 0:1 (kon.) |
Arsenal – Bayern | 2:1 (kon.) |
New England – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | Atlanta United – Houston | 5:0 (kon.) | | | Chicago Fire – Columbus | 2:2 (kon.) |
Toronto – New York RB | 3:1 (kon.) |
koniec po predl.
MKS Cracovia Kraków
2:2
(1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Matej Kubove
Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.
Góly:
2. Lopes, 120+2. Piszczek – 47. Ronan, 94. Ramirez
Rozhodca: Athanasios Tzilos – Chasan Koula, Reinhart Buxbaoum – Agelos Evangelou (všetci GRE)
Diváci:
Karty: 8. Jablonský (CRA) – 5. Čmelík (DUN), 15. Koštrna (DUN), 90+2. Davis (DUN), 105. Beskorovainyi (DUN), 105. Kalmár (DUN), 120+2. Blackman (DUN)
Nepremenená penalta:
MKS Cracovia Kraków:
Peškovič – Râpă, Helik, Jablonský, Ferraresso – Hanca, Dąbrowski, Gol, Čečarič – Rafa Lopes, van Amersfoort
Náhradníci: Hroššo – Dimun, Lopez Huesca, Wdowiak, Datkovič, Piszczek, Dytiatiev
Tréner:
DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna, Šatka, D. Kružliak, Davis – M. Vida – Čmelík, Ronan, Kalmár, Divkovič – Ramirez
Náhradníci: Szaráz – Beskorovainyi, K. Vida, Taiwo, Veselovský, Bednár, Blackman
Tréner:
Náhradníci: Hroššo – Dimun, Lopez Huesca, Wdowiak, Datkovič, Piszczek, Dytiatiev
Tréner:
DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna, Šatka, D. Kružliak, Davis – M. Vida – Čmelík, Ronan, Kalmár, Divkovič – Ramirez
Náhradníci: Szaráz – Beskorovainyi, K. Vida, Taiwo, Veselovský, Bednár, Blackman
Tréner:
Rozhodca: Athanasios Tzilos – Chasan Koula, Reinhart Buxbaoum – Agelos Evangelou (všetci GRE)
Diváci:
11.07.2019
Dunajská Streda - Kraków 1:1
Dunajská Streda - Kraków 1:1
Góly: 44. Divkovič – 41. Kružliak (vla.)
Karty: 22. Kružliak (DUN), 31. Davis (DUN) – 11. Pestka (CRA)
Druhýkrát v predĺžení sa stalo, že dlhá lopta cez os ihriska narobila problémy v zadných radoch DAC. Najlepšie sa tam zorientoval FILIP PISZCZEK a pretlačil ju za Jedličku.