Čichura – Fola 2:1 (kon.)
FC Čichura Sačchere
2:1 (1:0)
CS Fola Esch
cz Streda 17.07.2019, 18:00 • Boris Paichadze Dinamo Arena (Tbilisi) • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:10. (19:50:43)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Čichury, která svého soupeře porazila poměrem 2:1. Domácí celek si druhý poločas pohlídal znamenitě, odehrál ho totiž velice zodpovědně, navíc přidal druhou branku, díky které se uklidnil. Navíc soupeř dohrával bez vyloučeného Muharemoviće, což bylo to o to složitější. Fole se nakonec podařilo výsledek zkorigovat, i tak to na postup nestačilo. Z postupu do dalšího předkola se tak může radovat domácí celek.

90+3

90+2
    Hosté se dostali na polovinu soupeře, kde se nakonec pokusili o ohrožení branky, nicméně střelecký projektil nebyl přesný.

90+1
    Fola musí pořádně zabrat, na další dvě branky už jí nezbývá zrovna moc času.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
    90. SINANI - 2:1

90
    Fola právě vstřelila branku! Tak přeci jenom se dočkal i hostující celek! K rozehrávce pokutového kopu se postavil DEJVID SINANI, který s přehledem překonal brankáře Hamziče, jenž na míč málem dosáhl.

89
    Žlutou kartu dostává Maisašvili (FC Čichura Sačchere).

89
    Je tu pokutový kop pro Folu!

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se bude nastavovat. I tak se o postupujícím zdá být jasno.

88
    Čichura se doslova nastěhovala před pokutové území soupeře, což jí maximálně vyhovuje. Bernard ale zmařil šanci na jakýkoliv střelecký pokus.

85
    Následoval rychlý atak v podání domácích hráčů, přičemž se do zakončení natlačil Pantsulaia, jenž ale branku soupeře minul o dobrý metr a půl.

84
    I na opačné straně jsme registrovali snahu o vzdušnou nabídku, avšak jeden z hráčů se nacházel v ofsajdovém postavení. Rozehrávat tak bude Hamzič.

83
    Čikvadze to zkoušel centrem do pokutového území, kde se utvořil menší zmatek. Včas se podařilo zakročit pozornému Kleinovi, jenž míč odkopl.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Čichura stále vede o dvě branky, navíc soupeř dohrává bez vyloučeného Muharemoviće.

81
    To jsou věci, až nyní přichází vůbec první rohový kop tohoto zápasu. Obstaral ho hostující celek, jenž našel pouze náruče připraveného brankáře soupeře.

76
    V tomto případě to budou mít hosté hodně složité, musí vstřelit minimálně tři branky, přičemž do konce zápasu zbývá méně než dvacet minut hry.