Riga FC – Dundalk 0:0 (4:5 po pen.) | Štokholm – Ararat-Armenia 3:1 (kon.) | Karabach – Partizani Tirana 2:0 (kon.)
Rosenborg – Linfield 4:0 (kon.) | Razgrad – Ferencvároš 2:3 (kon.) | Kluž – Astana 3:1 (kon.)
Gliwice – Borisov 1:2 (kon.) | Maribor – Valur 2:0 (kon.) | Sutjeska – Slovan Bratislava sk 1:1 (3:2 po pen.)
Celtic – FK Sarajevo 2:1 (kon.)
koniec po penal. (3:2)
Sutjeska Nikšić
1:1 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Streda 17.07.2019, 20:15Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

Čo dodať. Slovan bol papierovým favoritom, no v Lige majstrov šokujúco končí už v 1. kole kvalifikácie. V 49. minúte skóroval Šporar, v 93. minúte vyrovnal Šofranac. V predĺžení gól nepadol, na penalty zvíťazila FK Sutjeska a zaslúžene postupuje ďalej.

Ďakujem za pozornosť, zajtra budú v akcii v pohárovej Európe ďalšie tri slovenské kluby – Ružomberok, Dunajská Streda a Trnava, držme im palce. (23:04:31)

5. séria
    3:2
    Šporar nepremieňa. Giljen vystihol smer strely a penaltu zneškodnil.

5. séria
    3:2
    Bulatovič nepremieňa. Prestrelil.

4. séria
    3:2
    Abena premieňa. Giljen si na loptu siahol, ale gólu nezabránil.

4. séria
    3:1
    Bubanja premieňa. Lopta končí v ľavom hornom rohu.

3. séria
    2:1
    Ratao premieňa. Strela po zemi končí v sieti.

3. séria
    2:0
    Vlaisavljevič premieňa. Zavesil nechytateľne, podobne ako Nikolič.

2. séria
    1:0
    Božikov nepremieňa. Giljen jeho pokus chytá.