Riga FC – Dundalk | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Štokholm – Ararat-Armenia | 3:1 (kon.) | | | Karabach – Partizani Tirana | 2:0 (kon.) |
Rosenborg – Linfield | 4:0 (kon.) | | | Razgrad – Ferencvároš | 2:3 (kon.) | | | Kluž – Astana | 3:1 (kon.) |
Gliwice – Borisov | 1:2 (kon.) | | | Maribor – Valur | 2:0 (kon.) | | | Sutjeska – Slovan Bratislava | 1:1 (3:2 po pen.) |
Celtic – FK Sarajevo | 2:1 (kon.) |
Čichura – Fola | 2:1 (kon.) |
Manchester United – Leeds | 4:0 (kon.) | | | Lanžhot – Líšeň | 0:1 (kon.) |
Portugalsko – Španielsko | 1:1 (kon.) | | | Arménsko – Taliansko | 0:4 (kon.) |
Tunisko – Nigéria | 0:1 (kon.) |
Fiorentina – CD Guadalajara | 2:1 (kon.) |
Newcastle – Wolverhampton | 0:4 (kon.) | | | Manchester City – West Ham | 4:1 (kon.) |
koniec
Arménsko
0:4
(0:2)
Taliansko
Adam Dořák
Góly:
29. Portanova, 32. Merola, 56. Portanova, 68. Raspadori
Rozhodca: F. Glova
Diváci:
Karty: 19. Mkrtchjan (ARM), 85. Misakjan (ARM), 88. Petrosjan (ARM) – 61. Bellodi (ITA)
Nepremenená penalta:
Arménsko:
Melkonjan – Ghazarjan, Jeghiazarjan (C), Ghubasarjan (55. Mkrtchjan), Oganessian – Chamojan (62. Misakjan), S. Mkrtchjan, Grigorjan, Azizjan (76. Alaverdjan) – A. Hovhannisjan (55. Petrosjan), Kurbašjan (76. Kolozjan)
Náhradníci: N. Hovhannisjan – Dermedjan, Alaverdjan, Chachatrjan, Kolozjan, Samsonjan, Misakjan, Petrosjan, Mkrtchjan
Tréner:
Taliansko: Carnesecchi (C) – Ferrarini, Bellodi, Gozzi Iweru, Udogie (72. Corrado) – Fagioli (62. Gavioli), Ricci, Portanova (80. Armini) – Raspadori (72. Salcedo Mora) – Petrelli, Merola (62. Greco).
Náhradníci: Russo – Armini, Corbo, Corrado, Gavioli, Greco, Nicolussi, Piccoli, Russo, Salcedo Mora
Tréner:
Náhradníci: N. Hovhannisjan – Dermedjan, Alaverdjan, Chachatrjan, Kolozjan, Samsonjan, Misakjan, Petrosjan, Mkrtchjan
Tréner:
Taliansko: Carnesecchi (C) – Ferrarini, Bellodi, Gozzi Iweru, Udogie (72. Corrado) – Fagioli (62. Gavioli), Ricci, Portanova (80. Armini) – Raspadori (72. Salcedo Mora) – Petrelli, Merola (62. Greco).
Náhradníci: Russo – Armini, Corbo, Corrado, Gavioli, Greco, Nicolussi, Piccoli, Russo, Salcedo Mora
Tréner:
Rozhodca: F. Glova
Diváci:
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Azizjan, přichází Alaverdjan.
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Raspadori, přichází Salcedo Mora.
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází A. Hovhannisjan, přichází Petrosjan.