Fiorentina – CD Guadalajara 2:1 (kon.)
koniec
ACF Fiorentina
2:1 (1:1)
CD Guadalajara
cz Streda 17.07.2019, 03:00 • SeatGeek Stadium (Bridgeview) • International Champions Cup
Predzápasové kurzy
  GÓL DNE - RICCARDO SOTTIL

   
  První utkání Mezinárodního turnaje šampionů je u konce! Tohle hodně zajímavé utkání přineslo tři góly, což je minimální výtěžek že všech naskytnutých šancí.

  Úvodní branka přišla ve 25. minutě, kdy se se štěstím prosadil Lopez po teči jednoho z obránců Fiorentiny, jenž si tak srazil míč do vlastní branky. O dvě minuty později bylo srovnáno zásluhou pohledné hlavičky Simeoneho, který trefil přesně z naskytnuté standartky. O necelých deset minut na to přišel pro italský kádr nepříjemný moment. Jejich hráč Terzič ve svém vápně neudržel ruku při těle, když mu jí útočník Chivas nastřelil. Sudí vše spatřil, nadělil Teržičovi žlutou a šlo se na pokutový kop. K udivení všech příznivců mexického týmu Pulido penaltu po nesmyslném řešení neproměnil.

  Ve druhém poločase mohli být hned z kraje šťastnější hráči a fanoušci Fiorentiny, když Sottil krásnou točivou střelou umístil míč k levé tyči, čímž poslal svůj celek poprvé do vedení. Po velkém množství střídání žádná z čerstvých sil nedokázala vsítit branku.

  Italští fotbalisté si tak připisují tři body do tabulky. (05:09:42)
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+5
  Poslední střelu si v tomto utkání připisuje Hristov, jenž prověřil pozornost gólmana Gudina. Ten třetí branku v síti svého týmu lovit nechtěl, pokus zlikvidoval vyražením míče do bezpečí.
   
  90+4
  U míče jsou hráči Fiorentiny. Vypadá to, že již k ničemu ze strany Chivas nedojde.
   
  90+3
  Hráči Guadalajary jsou mírně frustrovaní, což dávají najevo i velkým množstvím faulů.
   
  90+2
  Velká šance na srovnání skóre pro Chivas! Jeden z jejich hráčů se objevil tváří v tvář brankáři Fiorentiny, ale úspěšný nebyl. Dragowski díky dobrému postavení před svou bránou střelu vykryl.
   
  90+2
  Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Montiel, přichází Koffi.
   
  90+1
  Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby!
   
  90
  Španělský útočník Montiel narazil do Pereze. Ihned upadá na trávník a snaží se zdržovat závěr hry jak jen to jde.
   
  89
  Krásná technická práce ve středu hřiště od Basulta, který krásnými kličkami obehrál tři soupeře.
   
  88
  Huerta Valera získává za faul na protihráče žluté ohodnocení.
   
  87
  Z před vápna vyzkoušel překvapit brankáře Dragowskiho rychlou střelou Mier, ale bránu netrefil.
   
  86
  Střely na branku: (9) Fiorentina – Chivas (5)
   
  85
  Ani tentokrát to fotbalistům Fiorentiny nevyšlo. Místo toho se míče chopili červení, jenž vystartovali na napříč útočné polovině.
   
  84
  Rohový kop zlikvidovala obrana Chivas bez potíží na další roh.
   
  83
  Vlahovič si potáhl míč z levé strany šestnáctky a z těžkého úhlu zkusil vystřelit. Míč provětral jen rukavice gólmana Chivas, jenž dobře zasáhl a balón poslal do zámezí. Roh pro Italy.
   
  82
  U míče jsou hráči v bílém, jenž pronikají do protiútoku.
   
  80
  Brankář Dragowski dostal za svou bránou dáreček ve formě světelné dýmovnice, která se zaktivovala v momentu, kdy k ní přišel. Naštěstí se nejednalo o nic vážného, takže gólman Fiorentiny je v pořádku.

  Jan Štokman

  Góly: 27. Simeone (Terzic), 52. Sottil – 25. Lopez (Pulido)

  Karty:   35. Teržič (FIO), 45. Ranieri (FIO), 49. Simeone (FIO), 70. Ceccherini (FIO), 78. Lakti (FIO) – 26. Sanchez (CHV), 88. Huerta (CHV)

  Nepremenená penalta: 36. Pulido (CHV), brankár Dragowski zneškodnil


  Držení míče: 47 % : 53 %.
  Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 13:13.
  ACF Fiorentina: Dragowski – Venuti, Ceccherini, Ranieri, Teržič – Benassi, Cristoforo, Castrovilli – Eysseric, Simeone, Sottil.
  Náhradníci: Terracciano, Chiorra – Baez, Beloko, Biraghi, Dabo, Hancko, Hristov, Hugo, Chiesa, Koffi, Lakti, Milenkovic, Montiel, Rasmussen, Saponara, Vlahovic, Zurkowski.

  CD Guadalajara: Rodriguez – Sanchez, Oswaldo, Mier, Van Rankin – Villalpando, Molina, Lopez – Brizuela, Pulido, Peralta.
  Náhradníci: Torres, Gudino – Basulto, Beltran Cruz, Briseno, Cervantes, Cisneros, Gonzalez, Huerta Valera, Madrigal, Marin, Mayorga, Perez, Ponce, Sandoval, Torres, Vega, Villanueva, Zendajas.

  Rozhodca: Vazquez R.