Pjunik – Shkupi 3:3 (kon.) | Ordabasy – Kutaisi 1:0 (kon.) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (kon.)
Alaškert – FK Makedonija 3:1 (kon.) | Larnaca – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Narva – Budućnost Podgorica 0:2 (kon.)
Laçi – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Sabail – Universitatea Craiova 2:3 (kon.) | Flora – Niš 2:0 (kon.)
KuPS – Vitebsk 2:0 (kon.) | Balzan – Domžale 3:4 (kon.) | Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Ružomberok – Levski Sofia sk 0:2 (kon.) | Molde – Reykjavík 7:1 (kon.) | Brøndby – Inter Turku 4:1 (kon.)
Crusaders – B36 Tórshavn 2:0 (kon.) | Debrecín – Kukësi 3:0 (kon.) | Haifa – Mura 2:0 (kon.)
Brann – Shamrock 2:2 (kon.) | Malmö – Ballymena 7:0 (kon.) | FK Liepāja – Minsk 1:1 (kon.)
Kauno Žalgiris – Limassol 0:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0 (kon.) | FK Radnik – Trnava sk 2:0 (kon.)
Soligorsk – Hibernians FC 1:0 (kon.) | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 0:3 (kon.) | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar 0:3 (kon.)
Fola – Čichura 1:2 (kon.) | Ljubljana – RFS Riga 2:3 (kon.) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (kon.)
Dunajská Streda – Kraków sk 1:1 (kon.) | Zeta – Fehérvár 1:5 (kon.) | FCSB – Milsami 2:0 (kon.)
Čukarički Belehrad – FC Banants 3:0 (kon.) | Europa – Légia Varšava 0:0 (kon.) | Aberdeen – RoPS Rovaniemi 2:1 (kon.)
St Patrick´s – Norrköping 0:2 (kon.) | Cliftonville – Haugesund 0:1 (kon.) | Cork City – Niederkorn 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Almaty 1:2 (kon.) | Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Stjarnan – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Breidablik – Vaduz 0:0 (kon.)
NK Široki Brijeg
1:2 (1:1)
FC Kajrat Almaty
cz Štvrtok 11.07.2019, 21:00 • Pecara stadium, Siroki Brijeg • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:55:32)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:12.

Je konec. Kajrat Almaty dokázal vyhrát nad Široki Brijeg 2:1. Ve 29. minutě poslal hosty do vedení Eseola, ovšem odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a o pět minut později srovnal krásnou trefou Enin. I ve druhé půli utkání byli hosté lepším týmem, což potvrdil v 58. minutě druhou brankou Eseola. Následně jsme se už gólu nedočkali, ovšem pár šancí k vidění bylo.

90+4

90+3
    Domácí hráč se odhodlal ke střele z dálky, kterou brankář Pokatilov vyrazil do zámezí a následuje tak rohový kop.

90+2
    Ani tentokrát nebylo z domácího mužstva nic velkého a u míče je opět hostující celek Kajrat Almaty.

90+1
    Almaty se snaží držet míč u rohového praporku na polovině soupeře, ale nakonec je z toho jen autové vhazování pro domácí.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Po rohu přišlo opět zakončení, ale to šlo jen vedle hostující svatyně.

88
    Opět se dopředu dostali domácí a následuje tak rohový kop.
    86. Z. Vukoja zahodil tutovku.

86
    V obrovské šanci se ocitl domácí hráč, když mu na hranici malého vápna parádní patičkou sklepl míč spoluhráč, ale následně Z. Vukoja napálil brankáře do obličeje!

84
    Posléze ale přišel jen faul hostujícího hráče na polovině soupeře.

83
    Nyní skončil míč pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Kajrat.

81
    Konec tohoto utkání se nám pomalu blíží a nevidíme žádný tlak ani z jedné strany.

79
    Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Jovič, přichází Vukoja Z..

78
    Bagarič se sice dostal do zakončení na přední tyči, ale minul hostující svatyni a stav utkání se tak nezměnil.

76
    Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Islamchan, přichází Keiler.

74
    Domácí mužstvo mělo k dispozici rohový kop, ale nakonec z toho nic vážnějšího nebylo.