Bermudy – Nikaragua 2:0 (kon.) | Haiti – Kostarika 2:1 (kon.)
Bermudy
2:0 (0:0)
Nikaragua
cz Utorok 25.06.2019, 00:30 • Red Bull Arena, Harrison • CONCACAF Gold Cup • Skupina B

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (02:45:31)
    Bermudy dnes zaznamenaly svou vůbec první výhru na Gold Cupu

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:8. Rohy: 8:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:10.

Utkání je u konce a Bermudy se po něm radují z výhry 2:0. Vstup do druhého poločasu měla sice lepší Nikaragua, jenže své šance nevyužila a tak v 60. minutě udeřilo na druhé straně. Přihrávku do běhu dostal Lejuan Simmons a svou akci levou stranou dotáhl do zdárného konce. V 71. minutě navíc přidal druhý gól Nahki Wells a bylo prakticky rozhodnuto. Nikaragua se sice snažila o nápor a když ne vyrovnat, tak alespoň dát jeden gól na turnaji, mužstvu však nebylo přáno a další branka už k vidění nebyla. Bermudy tak ve skupině B končí na třetím místě, Nikaragua je čtvrtá.

90+3

90+2
    Za nemístné protesty byl naopak žlutou kartou potrestán Byron Bonilla. Verdikt se nelíbí trenérovi, ten je však už daný.

90+2
    Quijano reklamoval soupeřovu hru rukou v pokutovém území, rozhodčí však nepískal a nechal pokračovat ve hře.

90+1
    Nikaragua rozehrála další rohový kop, centr však skončil u dobře pracující obrany soupeře.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Nevyšlo to ani po rychle rozehraném rohovém kopu, po centru se sice natahoval Copete, míč ale nezasáhl čistě a ten skončil o kus vedle Eveho branky.

89
    Tlak nikaragujských fotbalistů vrcholí, před Eveho létá jeden míč za druhým.

88
    Po jeho rozehrání zakončoval zpoza pokutového území Cadena, šlo to ale nad branku.

87
    Další útočný výpad musela hasit obrana Bermud a na poslední chvíli uklidila míč na roh.
    86. Bonilla nebyl daleko od snižujícího gólu

86
    A daleko od úspěchu nebyl Bonilla. Zprava si lehce potáhl na střed a levačkou vyslal štiplavý pokus, který skončil jen těsně vedle Eveho branky.

85
    Nikaragua se pokouší umazat nulu u vstřelených gólů, od vlastní brány zahajuje rychlou akci Henry Maradiaga.

84
    Žlutou kartu za skluz na Willieho Clemonse dostal Kevin Serapio. Ten sice rozhodčímu naznačoval, že to na kartu nebylo, s verdiktem už ale nic neudělá.

83
    Střídání v týmu Nikaragua: ze hřiště odchází Luis Galeano, přichází Daniel Cadena.