Velká cena Katalánska - Moto3 | Vítěz: M. Ramírez (ESP) (kon.) | | | Velká cena Katalánska - Moto2 | Vítěz: A. Márquez (ESP) (kon.) | | | Velká cena Katalánska - MotoGP | Vítěz: M. Márquez (ESP) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena Katalánska - Moto2
Vítěz: A. Márquez (ESP)
Martin Augustin
Pořadí MS po sedmém závodu:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 111 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 104 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 89 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 88 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 73 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) - 68 bodů
7. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 67 bodů
8. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 56 bodů
9. Brad Binder (RSA/KTM) - 44 bodů
10. Remy Gardner (AUS/Kalex) - 41 bodů
Pořadí v cíli:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) 38:25,678 min
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +1,989 s
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +2,532 s
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +3,802 s
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex) +7,472 s
6. Luca Marini (ITA/Kalex) +13,996 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +14,565 s
8. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +14,953 s
9. Sam Lowes (GBR/Kalex) +15,898 s
10. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +17,947 s
11. Brad Binder (RSA/KTM) +20,891 s
12. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +20,930 s
13. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +22,352 s
14. Simone Corsi (ITA/Kalex) +25,192 s
15. Jorge Martín (ESP/KTM) +27,132 s
16. Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta) +30,395 s
17. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +32,230 s
18. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +33,315 s
19. Jonas Folger (GER/Kalex) +39,441 s
20. Joe Roberts (USA/KTM) +42,600 s
21. Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex) +44,461 s
22. Steven Odendaal (RSA/NTS) +47,623 s
23. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +54,911 s
24. Lukas Tulovic (GER/KTM) +59,776 s
25. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:22,064 min
Neklasifikováni:
Jake Dixon (GBR/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Remy Gardner (AUS/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 18. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
Pořadí po 6. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. řada: Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
4. řada: Enea Bastianini (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex)
5. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Iker Lecuona (ESP/KTM)
6. řada: Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Jorge Martín (ESP/KTM), Simone Corsi (ITA/Kalex)
7. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta)
8. řada: Stefano Manzi (ITA/MV Agusta), Jonas Folger (GER/Kalex), Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex)
9. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Steven Odendaal (RSA/NTS)
10. řada: Lukas Tulovic (GER/KTM), Joe Roberts (USA/KTM), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 111 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 104 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 89 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 88 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 73 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) - 68 bodů
7. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 67 bodů
8. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 56 bodů
9. Brad Binder (RSA/KTM) - 44 bodů
10. Remy Gardner (AUS/Kalex) - 41 bodů
Pořadí v cíli:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) 38:25,678 min
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +1,989 s
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +2,532 s
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +3,802 s
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex) +7,472 s
6. Luca Marini (ITA/Kalex) +13,996 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +14,565 s
8. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +14,953 s
9. Sam Lowes (GBR/Kalex) +15,898 s
10. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +17,947 s
11. Brad Binder (RSA/KTM) +20,891 s
12. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +20,930 s
13. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +22,352 s
14. Simone Corsi (ITA/Kalex) +25,192 s
15. Jorge Martín (ESP/KTM) +27,132 s
16. Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta) +30,395 s
17. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +32,230 s
18. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +33,315 s
19. Jonas Folger (GER/Kalex) +39,441 s
20. Joe Roberts (USA/KTM) +42,600 s
21. Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex) +44,461 s
22. Steven Odendaal (RSA/NTS) +47,623 s
23. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +54,911 s
24. Lukas Tulovic (GER/KTM) +59,776 s
25. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:22,064 min
Neklasifikováni:
Jake Dixon (GBR/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Remy Gardner (AUS/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 18. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
5. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
Pořadí po 6. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
5. Enea Bastianini (ITA/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. řada: Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
4. řada: Enea Bastianini (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex)
5. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Iker Lecuona (ESP/KTM)
6. řada: Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Jorge Martín (ESP/KTM), Simone Corsi (ITA/Kalex)
7. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta)
8. řada: Stefano Manzi (ITA/MV Agusta), Jonas Folger (GER/Kalex), Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex)
9. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Steven Odendaal (RSA/NTS)
10. řada: Lukas Tulovic (GER/KTM), Joe Roberts (USA/KTM), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 111 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 104 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 89 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 88 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 73 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) – 68 bodů
7. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 67 bodů
8. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 56 bodů
9. Brad Binder (RSA/KTM) – 44 bodů
10. Remy Gardner (AUS/Kalex) – 41 bodů