B. Bystrica – Lipany 3:0 (kon.) | Dubnica – Prešov 2:1 (kon.) | Petržalka – Skalica 2:2 (kon.)
Bardejov – Poprad 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Lok. Košice 5:1 (kon.) | Pohronie – KFC Komárno 4:1 (kon.)

Pohronie dalo gól!

Pohronie opäť vyhráva o tri góly! Ešte sa ani neskončil prvý polčas a domáci vyhrávajú 4:1 po góle RICHARDA ŽUPU, dokopy sme tak už videli päť gólov!

25
    KFC Komárno dáva gól!
    Ale pozor! S gólmi sa nám v prvom polčase roztrhlo vrece a hostia dávajú svoj prvý gól v tomto zápase a znižujú na 3:1! Autorom presného zásahu je kapitán SAMIR NURKOVIČ.

19

Tak to je polčas snov pre domáci celok! V 19. minúte sa Pohronie ujíma vedenia 3:0 zásluhou DAVIDA HRNČÁRA a vyzerá to, že si z tohto zápasu zrejme spraví exhibíciu.

14

O štyri minúty sa priebežný stav zápasu opäť mení! Domáci idú do dvojgólového vedenia zásluhou JAKUBA SEDLÁČKA a perfektne tak rozohrali toto pre nich veľmi dôležité stretnutie.

10

V 10. minúte stretnutia sa domáci ujímajú vedenia 1:0! Autorom gólu z pokutového kopu je LUKÁŠ PELEGRÍNI.