Příbram – Karviná 1:0 (kon.) | Opava – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Bohemians – Slovácko 0:0 (kon.)
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
cz Sobota 11.05.2019, 15:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA - Skupina o udržení • 2. kolo

90+2
    Žlutou kartu dostává Jan Juroška (1.FC Slovácko).

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Josef Divíšek.
    Další vynucená změna v sestavě hostů.

81
    Po rohovém kopu hlavičkoval nebezpečně Júsuf Hilál, míč se jemným obloučkem snesl na horní síť nad vzdálenější šibenicí.

76
    Dnešní utkání sleduje 3812 diváků.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kamil Vacek, přichází Vladislav Ljovin.

75
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Tomáš Zajíc.
    Hostující náhradník si zahrál jen osm minut a musí hřiště pro zranění zase opustit.
    71. Štěstí hostům nezapršelo, Janoškova byla střela pokryta

71
    První šanci po přestávce mělo Slovácko. Domácí celek podržel skvělým zákrokem jednou rukou u tyče Tomáš Fryšták, Navrátilova dorážka sice skončila v síti, ale to už byl praporek dávno nad hlavou pomezního Melichara.

67
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Hološko, přichází Jaroslav Diviš.

63
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Rudolf Reiter.

58
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Abdalláh Júsuf Hilál.

43
    Do otevřené obrany Slovácka unikl po Puškáčově výtečném prodloužení Jan Záviška, zakončení vzal na sebe a křížnou střelou jen těsně minul zadní tyč.
    7. Hološko prověřil Fryštáka ze střední vzdálenosti

7
    Hološkovu tvrdou střelu z úhlu na zadní tyč vyráží domácí brankář Fryšták. Na zákroky brankářů je vyrovnáno.